Power Festival: tańsze bilety dla mieszkańców Łodzi!

13 maja 2016

69 złotych – zaledwie tyle zapłacą mieszkańcy Łodzi, którzy w dniach od 17 maja do 6 czerwca zakupią bilet na Power Festival! Wydarzenie z udziałem formacji: Korn, Megadeth, Sixx:A.M., Scream Maker oraz Chassis odbędzie się już 7 czerwca w Atlas Arenie. Organizatorem imprezy będzie agencja Prestige MJM.

 

7 czerwca w Łodzi odbędzie się jedna z najcięższych imprez muzycznych tego lata! Power Festival to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich miłośników thrashu oraz metalu. Na jednej scenie w Łodzi zaprezentują się formacje: Korn, czyli zespół który na nowo zdefiniował kanony ciężkiego grania, Megadeth – formacja mająca swój niekwestionowany udział w historii metalu oraz hardrockowa grupa Sixx:A.M – jedno z największych muzycznych objawień minionych lat. Koncerty międzynarodowych gwiazd poprzedzą występy warszawskiej formacji Scream Maker oraz gdańskiej grupy Chassis.

 

W związku z tym wydarzeniem agencja Prestige MJM, we współpracy z Łódzkim Centrum Wydarzeń oraz siecią salonów Empik, przygotowała wyjątkową akcję promocyjną dla wszystkich mieszkańców Łodzi. Osoby, które w dniach od 17 maja do 6 czerwca zakupią wejściówki na Power Festival w łódzkich salonach sieci Empik (Galeria Łódzka przy ulicy Piłsudskiego,  Galeria Manufaktura przy ulicy Karskiego, Galeria Port przy ulicy Pabianickiej) otrzymają specjalną zniżkę na wejściówki na miejsca siedzące w wybranych sektorach. Bilety w cenie 69 złotych będą dostępne wyłącznie w sieci salonów Empik na terenie Łodzi aż do wyczerpania zapasów (liczba ograniczona – warto się więc pośpieszyć).

 

 

– Specjalna oferta skierowana dla Łodzian to efekt współpracy naszej firmy z władzami miasta, które pragną aktywnie zaangażować się w promocję wydarzenia, a zarazem ułatwić udział w imprezie wszystkim lokalnym miłośnikom muzyki. Power Festival to nowa jakość na polskiej mapie koncertowej, a line-up tegorocznej odsłony nie pozostawia wątpliwości, że 7 czerwca Atlas Arena wypełni się fanami mocnego brzmienia – ocenia Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

– Koncerty wielkich gwiazd organizowane przez agencję Prestige MJM w Łodzi przysporzyły w ostatnich latach naszemu miastu wiele splendoru. Zyskaliśmy wspaniałe wydarzenia, których zazdrości nam cała Polska. Dlatego miasto w tym roku postanowiło wesprzeć organizację tych przedsięwzięć. Jednym z efektów tej współpracy są specjalne przywileje dla mieszkańców Łodzi w postaci preferencyjnych cen biletów. Jednym słowem warto być łodzianinem! – dodaje Mariusz Łysio, zastępca dyrektora Łódzkiego Centrum Wydarzeń.

 

Łódzkie sektory przeznaczone są dla mieszkańców miasta, które jest współorganizatorem koncertów wielkich gwiazd. We wspomnianych sektorach mogą znaleźć się jednak nie tylko łodzianie, ale również fani zespołów Korn, Megadeth oraz Sixx:A.M. z całej Polski. Jak to możliwe?

 

– Mieszkańcy Łodzi będą mogli nabywać dowolną liczbę biletów w cenie 69 złotych. Będą mogli to także robić dla swoich znajomych, przyjaciół oraz członków rodzin, którzy mieszkają w różnych zakątkach naszego kraju i po prostu zaprosić ich na 7 czerwca do Łodzi – tłumaczy Janusz Stefański z Prestige MJM.


Wszystkim zainteresowanym tańszymi wejściówkami nie pozostaje więc nic innego jak tylko znaleźć… znajomych w Łodzi.

 

Power Festival z udziałem zespołów: Korn, Megadeth, Sixx:A.M, Scream Maker oraz Chassis odbędzie się 7 czerwca 2016 roku. Będzie to druga z imprez w łódzkiej hali Atlas Arena, która jest wynikiem współpracy, nawiązanej w tym roku pomiędzy agencją Prestige MJM oraz Łódzkim Centrum Wydarzeń. 28 maja w tym samym obiekcie zaśpiewa Rod Stewart. Bilety na wszystkie wydarzenia organizowane przez agencję Prestige MJM można zakupić poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. 

 

 

Galeria