Power Festival: ostatnia szansa na bilety za 69 zł! Trzeba się śpieszyć

30 maja 2016

Wyczerpuje się pula biletów na Power Festival za jedyne 69 zł! Wejsciówki w promocyjnej cenie można nabywać wyłącznie w łódzkich salonach sieci Empik. Wydarzenie z udziałem formacji: Korn, Megadeth, Sixx:A.M., Scream Maker oraz Chassis odbędzie się już 7 czerwca w Atlas Arenie.


17 maja agencja Prestige MJM, we współpracy z Łódzkim Centrum Wydarzeń oraz siecią salonów Empik, uruchomiła wyjątkową akcję promocyjną dla wszystkich mieszkańców Łodzi. Osoby, które do 6 czerwca zakupią wejściówki na Power Festival w łódzkich salonach sieci Empik (Galeria Łódzka przy ulicy Piłsudskiego, Galeria Manufaktura przy ulicy Karskiego, Galeria Port przy ulicy Pabianickiej) otrzymają specjalną zniżkę na wejściówki na miejsca siedzące w wybranych sektorach.
Bilety w cenie 69 złotych są dostępne wyłącznie w sieci salonów Empik na terenie Łodzi aż do wyczerpania zapasów. Jak przyznają organizatorzy, zainteresowanie biletami jest bardzo duże.

 


– Łodzianie bardzo chętnie korzystają z trwającej promocji, a pula promocyjnych wejściówek powoli się wyczerpuje. Wszyscy zainteresowani ich nabyciem powinni jak najszybciej odwiedzić łódzkie Empiki. Warto przypomnieć, że ta wyjątkowa akcja to efekt owocnej współpracy naszej firmy z władzami miasta, które pragną aktywnie zaangażować się w promocję wydarzenia, a zarazem ułatwić udział w imprezie wszystkim lokalnym miłośnikom muzyki – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje Power Festival.


7 czerwca w Atlas Arenie na jednej scenie zaprezentują się światowe legendy ciężkiego brzmienia: Korn, Megadeth, Sixx:A.M, a także reprezentanci polskiej sceny alternatywnej: Scream Maker oraz Chassis. Zróżnicowany line-up wydarzenia został przygotowany z myślą o kombinacji stylów, oscylujących wokół szeroko pojętej muzyki hard-rockowej, a także thrash oraz nu metalowej.


Power Festival odbędzie się 7 czerwca 2016 roku. Bilety na to wydarzenie można zakupić poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

 

 

Galeria