27 maja 2016

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych Power Festival w hali Atlas Arena w Łodzi, który odbędzie się 7 czerwca 2016 roku.

 

Otwarcie bram

 

Otwarcie bram hali Atlas Arena nastąpi w dniu festiwalu o godzinie 16:45.

 

Harmonogram festiwalu

 

18:00 – Scream Maker
18:45 – Chassis
19:30 – Sixx:A.M.
20:45 – Megadeth
22:30 – Korn

 

Parkingi przy hali

 

Parking przed halą jest w stanie pomieścić ok. 300 aut i jest płatny 30 zł. Dodatkowe parkingi w pobliżu hali: parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, parking przy pętli autobusów (skrzyżowanie al. Włókniarzy/ul. Karolewskiej), ogrodzony parking przy „starych kasach” PKP na al. Unii Lubelskiej, parking przed aquaparkiem FALA, zatoka na al. Unii Lubelskiej (od stadionu do Konstantynowskiej), miejsca parkingowe na al. Unii Lubelskiej (od „starych kas” PKP do ul. Konstantynowskiej) -autokary, miejsca parkingowe na al. Unii Lubelskiej (od ul. Konstantynowskiej do ul. Srebrzyńskiej).

 

 

 

Dojazd

 

 

Dogodna lokalizacja Atlas Areny Łódź pozwala na szybki dojazd do hali komunikacją miejską: autobusy nr 6, 50, 52, 80, 80A, 86, 97, 98, 98A, 98B, 99, 99A, Z10 oraz tramwaje nr 8, 12, 14. Hala jest oddalona o około 3,5 km od Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta oraz o około 200 m od Dworca PKP Łódź Kaliska.

 

Zakup biletów w dniu festiwalu

 

Będzie możliwość zakupienia biletów w hali Atlas Arena w dniu festiwalu, w wyznaczonym punkcie, przy wejściu numer 1, od godziny 10:00. Ponadto bilety niemal do ostatniej chwili będzie można kupować za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju.

 

Osoby niepełnosprawne

 

Miejsca dla niepełnosprawnych w Atlas Arenie znajdują się naprzeciwko sceny, na promenadzie nad trybunami A oraz U. Wejście dla osób niepełnosprawnych to wejście nr 1.
W sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych należy kontaktować się z organizatorem na adres: [email protected].

 

Gastronomia podczas festiwalu

 

Podczas festiwalu będą uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty będą zlokalizowane przy wejściach na halę.

 

 

Palenie papierosów podczas festiwalu

 

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu (za sektorem W-A). Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

 

Czego nie można wnosić na festiwal?

 

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne

 

Na teren festiwalu będzie można wnieść aparaty fotograficzne bez wymiennej optyki. Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.

 

Punkty medyczne

 

Podczas trwania Power Festival w hali Atlas Arena będą czynne punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na parterze pomiędzy sektorem U i A. Usługi świadczyć będą także dodatkowe punkty mobilne.

 

Bankomaty

 

W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena Łódź znajdują się bankomaty sieci BZWBK (Al. Unii Lubelskiej 3), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5), Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49) oraz PKO Bank Polski (ul. Bratysławska 6A).

 

Szatnia

 

W dniu festiwalu szatnia będzie odpłatna – 2 zł/os. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Temperatura w hali wynosi około 18 ˚C, dlatego też szatnia nie jest obowiązkowa.

 

 

Gadżety

 

Podczas festiwalu będą dostępne gadżety zespołów. Można będzie nabyć między innymi: koszulki, bluzy, torby, breloczki i kubki. Jedyna forma płatności za pamiątki to gotówka.

 

Następne koncerty organizowane przez Prestige MJM:

 

Serdecznie zapraszamy na pozostałe tegoroczne koncerty organizowane przez agencję Prestige MJM:

 

7 – 9 lipca 2016 – Jarocin Festiwal,
15 lipca 2016 – Music Power Explosion – Stadion Energa Gdańsk,
21 lipca 2016 – Lionel Richie – Ergo Arena, Gdańsk/Sopot,
11 listopada 2016 – Justin Bieber – Tauron Arena Kraków.