21 lipca 2020

Nadchodzący Koncert pod wieżą: "EMMANUELLE – Muzyka filmowa: zaplanowany na przyszły rok w Krynicy-Zdroju to idealna propozycja weekendowa! Bilet umożliwia nie tylko wstęp na koncert, ale również wjazd koleją krzesełkową na miejsce wydarzenia oraz spacer w chmurach na ścieżkach jednej z najciekawszych wież widokowych w Europie.

 

 

 

Koncert pod Wieżą: „EMMANUELLE – muzyka filmowa” to wydarzenie, którym zainteresowali się melomani z całego kraju. Podniebny amfiteatr, który powstanie na szczycie góry Drabiakówki to gratka akustyczna dla wielbicieli muzyki. Otoczenie fauny i flory Beskidu Sądeckiego dodatkowo podniesie rangę wydarzenia.

 

Na koncert można dostać się koleją krzesełkową, która zostanie udostępniona dla uczestników wydarzenia. Scena usytuowana zostanie w dolnej części konstrukcji Wieży Widokowej. 49,5 metrowa drewniana konstrukcja ukryta jest pośród przepięknych lasów pasma Jaworzyny Krynickiej. Prowadzi do niej ponad kilometrowa ścieżka przyrodniczo-edukacyjna. Podczas spaceru będzie można podziwiać nie tylko przepiękne widoki, ale również zrelaksować się i odprężyć przed główną atrakcją wieczoru. W ramach jednego biletu na koncert każdy widz wjedzie zatem na miejsce wydarzenia, będzie mógł wejść na wieżę widokową w tym samym dniu w godzinach 9:00-17:00 oraz po zakończeniu muzycznych doznań opuści górę Drabiakówkę koleją krzesełkową.

 

– Ten koncert jest wyjątkowy pod wieloma względami. Lokalizacja zapiera dech w piersiach, a skład artystów, jaki wystąpi na scenie, to zdecydowanie niebanalna propozycja. Ponadto po dłuższej przerwie powraca muzyka grana na żywo, a to wartość nie do przecenienia! – podkreśla Grzegorz Lenartowicz, Słotwiny Arena.

 

 

Wśród artystów, którzy przygotowują repertuar na ten wieczór nie zabraknie Wiesława Prządki, Mateusza Ziółko, Olgi Bończyk, Chrisa Schittulli, Carlosa Roulet, Dominika Bukowskiego czy formacji Hot Swing. Solistom towarzyszyć będzie orkiestra Silesian Art Collective pod dyrekcją Mateusza Walacha, a także sekcja jazzowa w składzie: Rafał Karasiewicz (fortepian), Marek Piątek (gitara), Zbigniew Wrombel (kontrabas), Paweł Twardoch (perkusja) i Andrzej Mazurek (instrumenty perkusyjne). Wydarzenie poprowadzi Artur Andrus.

 

Planowany na 22 sierpnia 2020 roku Koncert pod Wieżą: „Emmanuelle – Muzyka filmowa” w Krynicy-Zdroju został przełożony na przyszły rok. Bilety dostępne są na stronie www.bilety.imprezyprestige.com oraz w kasach biletowych Słotwiny Arena. Organizatorem wydarzenia jest Słotwiny Arena we współpracy z agencją Prestige MJM.