1 lutego 2018

Zdjęcie z dwudziestokaratowego złota zespołu Scorpions wraz z autografami członków grupy osiągnęło kwotę ponad dwudziestu dwóch tysięcy złotych! Czy zwycięzca licytacji zagości 29 lipca w łódzkiej Atlas Arenie?

 

Na chwilę obecną, podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zebrano ponad 80 milionów złotych! Wszystkie te pieniądze zostaną przekazane na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Jednak ta kwota na pewno ulegnie zwiększeniu, ponieważ nie wszystkie licytacje zostały zakończone.

 

Zaledwie parę dni zostało do końca aukcji charytatywnej, w której można zdobyć stylizowane zdjęcie o rozmiarach około 50 cm na 120 cm! Zdjęcie jest o tyle cenniejsze, gdyż przedstawia wizerunek legendarnych muzyków zespołu Scorpions, pokryty dwudziestokaratowym złotem oraz ozdobiony ich autografami. Klaus, Rudolf, Matthias, Paweł i Mikkey złożyli swe podpisy tuż przed ostatnim polskim koncertem zespołu w ERGO ARENIE, dokładnie dwa miesiące temu.

 

 

– Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że licytacja z udziałem naszych artystów, cieszy się tak dużą popularnością! Oczywiście pragniemy również zaprosić zwycięzcę aukcji na lipcowy koncert w Łodzi! – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

 

Scorpions wystąpią 29 lipca 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM. Aukcję charytatywną znajdziemy pod tym adresem: https://goo.gl/sfsYq6. Potrwa do 14 lutego.