Polski zespół wystąpi przed pożegnalnym koncertem Kiss 

18 maja 2022
Grali przed Deep Purple i w najsłynniejszych klubach rockowych na świecie, mają w dorobku trzy płyty i prezentują swój autorski materiał. Teraz zespół 1One rozgrzeje publiczność tuż przed niesamowitym koncertem KISS w Łodzi. Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne na www.biletserwis.pl. 
 
Łódzki koncert KISS podczas pożegnalnej trasy End of the Road World Tour będzie spektakularnym wydarzeniem. Wcześniej o atmosferę zadba zespół 1One. To rockowa formacja powstała w 2013 roku. Tuż potem nagrała pierwszą płytę pt. „Njoyin”. W swoim muzycznym CV mają występ w najsłynniejszych klubach rockowych na świecie „Whisky A Go Go” w Hollywood, „Ramona Mainstage” w San Diego oraz „Adrenalina” w Las Vegas. W grudniu 2015 roku zespół ponownie trafił do USA, gdzie już w roli gwiazdy wieczoru zagrał w „Whisky A Go Go”. Przed laty w tym samym miejscu swoje kariery rozpoczynali m.in. Jimmy Hendrix, The Doors czy Guns N’Roses. 
 
W kwietniu 2015 roku 1One wydał drugą płytę „Świat Świętych Krów”, na której gościnnie wystąpił Paul Gilbert – gitarzysta formacji Mr.Big. Album w całości nagrany został Los Angeles. W USA wydawnictwo miało swoją anglojęzyczną premierę pół roku później. 
 
Trzeci krążek „Dalej” ukazał się latem ubiegłego roku, a powstawał w USA w doborowej obsadzie. Jego producentami są Jun Murakawa (Soundgarden) i Ryszard Sygitowicz, a zaproszenie do nagrań przyjęli: gitarzysta Doug Aldrich z zespołu Whitesnake, na basie Stu Hamm, który partnerował takim muzykom jak Joe Satriani, Steve Vai i Frank Gambale, a na perkusji Jeff Bowdes z zespołu towarzyszącego m.in. Shakirze. W utworze „Dwudziestolatki” w duecie z Sylwią Dziardziel zaśpiewał Grzegorz Kupczyk (Turbo i Ceti). Całość nagrana została w „Stagg Street Studio” w Los Angeles.  
 
Skład 1One tworzą obecnie: Sylwia Dziardziel (wokal), Agnieszka Malicka (instrumenty klawiszowe), Artur Olkowicz (bas), Daniel Wręczycki (gitara) oraz Adam Łukaszewski (perkusja).  
 
W kraju 1One występował m.in. podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu w 2016 roku w Gdyni oraz ostatnim Sylwestrze Szczęścia Polsatu w Chorzowie. Wiele razy koncertował także w Studiu Agnieszki Osieckiej z transmisją na żywo w radiowej „Trójce”. Zespół zapraszany był także na liczne imprezy muzyczne, m.in. Impact Festival w łódzkiej Atlas Arenie, a jako gość specjalny wystąpił z Black Label Society we wrocławskim klubie „Eter” i warszawskiej „Stodole”. Cztery lata temu 1One zagrał przed legendarnym Deep Purple, a teraz zaproszony został do występu przed ostatnim w Polsce koncertem KISS w łódzkiej Atlas Arenie.
 
Koncert KISS pełen pirotechniki i przebojów odbędzie się 3 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.