24 czerwca 2019

Nadchodzący koncert Michaela Boltona w Warszawie będzie prawdziwą lekcją stylu i elegancji, a wszystko za sprawą prezencji samego artysty. Dodatkowo patronat nad wydarzeniem objęła marka Giacomo Conti. Z tej okazji przy zakupach w salonach na terenie całej Polski, oprócz porad stylistów, otrzymać będzie można rabaty upoważniające do nabycia tańszych biletów na warszawski koncert artysty. Zapowiada się eleganckie połączenie muzyki i stylu!

 

Michael Bolton przeszedł niebywałą transformację z rockowego gościa w długich włosach w pełnego stylu i elegancji dżentelmena. Takich artystów na scenie nie tylko słucha się z ogromną przyjemnością, ale również ogląda! Dodać należy do tego pełen prezencji band i chórzystki stanowiące istotę wysmakowanego seksapilu. Tego wszystkiego z pewnością w Warszawie nie zabraknie. Dla fanów Boltona przygotowano idealną okazję, aby dopasować równie szykowną garderobę. Propozycje stylistów w połączeniu z zaproszeniem na koncert będzie można wykorzystać za pośrednictwem Giacomo Conti – firmy, która za cel obrała sobie ubranie polskich fanów Michaela Boltona. A kto wie – może i samego artysty!

 

Giacomo Conti ceni ludzi z pasją, którzy dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom sprawiają, że świat staje się piękniejszy. Niejednokrotnie mieliśmy przyjemność wspierać reprezentantów branży muzycznej, jednakże bycie partnerem tak ogromnego wydarzenia, jakim jest koncert Michaela Boltona w Warszawie, to dla nas niezwykle satysfakcjonujące przeżycie. Wspaniały wokal artysty od zawsze idzie w parze z nienaganną prezencją – dlatego właśnie powstał pomysł na współpracę. Charyzma oraz charakterystyczny, czterooktawowy głos gwiazdy przystrojone włoskim temperamentem i elegancją Giacomo Conti – to połączenie idealne. Mamy nadzieję, że zakupy w naszych salonach pomogą zachować klasę uczestnikom koncertu i, że w dniu eventu, nie tylko zatopią się w dźwiękach znakomitej muzyki, ale także odkryją swoją elegancką naturę – podkreśla Aleksandra Czyż, specjalista ds. marketingu Giacomo Conti.

 

W salonach w całej Polsce rusza akcja promująca koncert Michaela Boltona. Szyk i elegancja artysty stanie się wzorem do naśladowania dla jego fanów i uczestników koncertu. Przy zakupach w salonach Giacomo Conti będzie można uzyskać kody rabatowe upoważniające do zniżki -10% na wszystkie kategorie biletów dostępnych na stronie www.prestigemjm.com na koncert Michaela Boltona w Warszawie. Ponadto dla fanów elegancji i dobrej muzyki firma Giacomo Conti we współpracy z Prestige MJM – agencji, która organizuje koncert artysty w Polsce – przygotowała szereg niespodzianek, w tym konkursy. Warto śledzić profile obu firm na Facebooku i Instagramie.

 

Giacomo Conti to dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieżowa. Powstała w 2006 roku i od lat plasuje się w ścisłej czołówce branży mody męskiej. U jej podstaw leżą dwie tradycje: z jednej strony polskie krawiectwo, z drugiej – włoska lekkość designu. Dzięki tej synergii produkty marki trafiają w gusta zarówno miłośników klasycznej elegancji, jak i poszukiwaczy nowoczesnego szyku, bazującego na globalnych trendach.

 

Koncert Michaela Boltona odbędzie się 7 sierpnia w hali COS Torwar w Warszawie. Akcja rabatowa także potrwa do tego dnia. Bilety na wydarzenie nabywać można za pośrednictwem strony prestigemjm.com. Koncert organizuje agencja Prestige MJM, a patronem akcji jest firma Giacomo Conti.