11 października 2018

Stowarzyszenie polskich fanów Josha Grobana, postanowiło w niezwykły sposób podziękować swojemu idolowi za to, że w grudniu po raz pierwszy wystąpi na koncercie w naszym kraju! Razem z miłośnikami talentu amerykańskiego wokalisty z całej Polski rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na fundację Josha Grobana „Find Your Light”!

 

Stowarzyszenie Polskich Fanów Josha Grobana – Polish Grobanites powstało w 2011 roku i jest wpisane w rejestr stowarzyszeń zwykłych w Urzędzie Miasta Poznania. Organizacja zrzesza najwierniejszych miłośników artysty i aktywnie promuje jego twórczość w polskich mediach. Właśnie spełnia się największe marzenie polskich fanów tego artystów – 18 grudnia tego roku Josh Groban zaśpiewa w TAURON Arenie Kraków. Z tej okazji Stowarzyszenie organizuje zbiórkę pieniędzy na jego fundację „Find Your Light”. Będzie to niezwykła forma prezentu i jednocześnie podziękowanie za zbliżający się koncert.

 

 

W 2011 roku Josh Groban założył fundację „Find Your Light”, która ma na celu wspieranie ubogich dzieci poprzez wdrażanie lub ulepszanie w szkołach edukacji i programów artystycznych. – Sztuka pozwala nam uczynić sens z naszego świata i naszego życia. Moja odpowiedzialność – jako artysty i człowieka –  to uczynić świat lepszym, nie tylko poprzez sztukę, ale też dla sztuki – deklaruje Josh Groban.


– Nie jest tajemnicą, że polscy fani potrafią zaskakiwać. Podkreślają to również sami artyści, którzy przyjeżdżają do nas na koncerty, że publiczność jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. W tym przypadku możemy mówić o wyjątkowości sympatyczek Josha Grobana, które nie tylko będą tworzyć niezapomnianą atmosferę na koncercie, lecz również wyrażają chęć wsparcie dla fundacji Josha Grobana! Mogę obiecać, że również osobiście dorzucę „cegiełkę” do tej zbiórki – zapewnia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

 

Artysta odwiedzi Polskę w ramach trasy „Josh Groban Bridges Tour”. Wystąpi 18 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Bilety można nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com