18 października 2018

Jason Derulo przyjedzie do Warszawy pod koniec października, ale już w tę sobotę ujrzeć go będzie można w telewizji Polsat. Swoim wdziękiem, wokalem, energetyczną choreografią i… brakiem koszulki z całą pewnością rozgrzeje publiczność!

 

Koncert Jasona Derulo w Warszawie jest już coraz bliżej, ale w najbliższą sobotę będzie go można zobaczyć w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”! Wszystko za sprawą polskiego aktora i wokalisty – Rafała Szatana, który wcieli się w postać światowej sławy muzyka, mierząc się z jego trudnym, wysokim wokalem i doskonałym układem tanecznym. Początek programu o godzinie 22:00, emisja w telewizji Polsat, w sobotę, 20 października.

 

„Twoja twarz brzmi znajomo” to program rozrywkowy międzynarodowego formatu, w którym wielkie przeboje – zarówno światowe jak i rodzime – wykonywane są przez popularnych aktorów czy wokalistów. Muszą oni jednak nie tylko precyzyjnie zaśpiewać wylosowany w poprzednim odcinku hit muzyczny, ale także przeistoczyć się w prawdziwego wykonawcę tak, by całość stała się wierną kopią oryginału. Wszystko odwzorowane musi być ze szczególną dbałością o detale. W dziesiątej edycji programu wziął udział znany w Polsce aktor i muzyk – Rafał Szatan, mąż aktorki Barbary Kurdej-Szatan. W ostatnim odcinku show wylosował utwór Jasona Derulo „Want To Want Me”, powstały w 2015 roku. Hit spotkał się z wielkim uznaniem, przynosząc tym samym artyście  ogromną popularność na całym świecie. A jak przygotowywał się do tego występu Rafał Szatan? Wiemy, że nie było to proste. – Zdolny człowiek po prostu, jest świetnym wokalistą, świetnym tancerzem. (…). Ma bardzo dobrze opanowane falsety – mówi Rafał Szatan o Jasonie Derulo. – Oglądałem to chyba z setki razy już do tej pory i za każdym razem jestem w szoku po prostu – stwierdza przed emisją najbliższego odcinka. Swoim występem Rafał Szatan z pewnością oczaruje nawet najbardziej wymagających fanów Jasona Derulo, a szczególnie… fanki! Tak jak artysta na wielu koncertach, również Polak wystąpi… bez koszulki!

 

 

Program „Twoja twarz brzmi znajomo” skupia liczną rzeszę fanów. O dużej  popularności świadczy fakt, że w telewizji można obecnie oglądać już dziesiątą jego edycję. Odcinek, w którym zobaczymy Rafała Szatana w roli Jasona Derulo będzie siódmy w tym rozdaniu oraz 94. w ciągu ponad czterech lat realizacji polskiego odpowiednika hiszpańskiego formatu „Your Face Sounds Familiar”. Czy Polak wiernie odwzoruje znakomitego zagranicznego artystę, jakim jest Jason Derulo? Czy podoła powierzonemu zadaniu? A co prawdziwy artysta ma do powiedzenia na ten temat?! To trzeba koniecznie sprawdzić!

 

A kto zechce zobaczyć już oryginalnego Jasona Derulo na żywo, będzie miał taką okazję jeszcze w tym miesiącu! Artysta odwiedzi nasz kraj promując swoją trasę koncertową „2Sides”, 30 października w Warszawie w Hali COS Torwar. Przed główną gwiazdą na scenie zobaczymy także – w roli supportu zespoł LZ7 i gości specjalnych Marcusa & Martinusa. Bilety na wydarzenie dostępne są za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.