14 lipca 2016

Jego unikalny styl i charakterystyczne brzmienie owocują stale rosnącą ilością fanów na całym świecie. Obecnie znajduje się na 46. miejscu DJ MAG TOP 100 jako najwyżej notowany Polak w historii. Już wkrótce ma szansę pobić ten wynik. O kim mowa? Oczywiście o Tomie Swoonie, który już w piątek wystąpi na scenie Music Power Explosion.

 

Już 15 lipca na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się największa impreza muzyki klubowej tego lata w Polsce. W ramach wydarzenia Music Power Explosion wystąpią m.in. Avicii, Felix Jaehn oraz Tom Swoon. Mało kto wie, że pod pseudonimem tego ostatniego skrywa się nie tylko znakomity DJ, notowany na 46. miejscu DJ MAG TOP 100, ale także.. Polak! Dorian Tomasiak, jak naprawdę nazywa się Tom Swoon, pierwsze kroki w roli DJ-a stawiał w 2009 roku pod nieformalnym pseudonimem DJ DoreQ. Karierę producenta muzyki podjął rok później, skrywając się pod nazwą Pixel Chees. Swoon ma wiele mocnych wydań na swoim koncie. Jego utwory, takie jak m.in. ‘Ghost' wydany w labelu Nickiego Romero, Protocol Recordings, 'Wait’ w Spinnin’ Records, oraz wzniosłe 'Ahead Of Us' w Ultra Music, po kolei trafiały na szczyty list Beatport oraz wielokrotnie pojawiały się zarówno w setach topowych DJ-ów, jak i w mainstreamowych rozgłośniach radiowych.

 

 

To właśnie dzięki swojej muzyce i talentowi Tom Swoon występuje po całym świecie, rozgrzewając publikę w najlepszych klubach oraz podczas flagowych festiwali w Azji, Ameryce Północnej i wszystkich większych miastach w Europie. Wśród najważniejszych wydarzeń, na scenach których dotychczas gościł polski DJ, warto wskazać m.in.: Tomorrowland, Sensation, Sunrise Festival oraz Creamfields.

 

– Tom Swoon to rozpoznawalana na całym świecie muzyczna marka, z której powinniśmy być dumni. Cieszy nas, że artysta tej klasy, zaprezentuje się na scenie Music Power Explosion, tuż obok największych gwiazd muzyki klubowej – ocenia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert.

 

 

Podczas gdy marka Tom Swoon zdobywa szturmem światową scene, rok 2016 to kolejny ogromny krok w jego karierze. W nadchodzącym czasie uatlentowany Polak ma okazję zyskać jeszcze większe uznanie w rankingu najlepszych twróców muzyki klubowej! DJ MAG ogłosił właśnie rozpoczęcie corocznego głosowania, którego celem jest wyłonienie najlepszej setki światowych DJ'ów. Dzięki pomocy fanów nasz reprezentant ma szansę zająć jeszcze wyższą pozycję w tej prestiżowej klasyfikacji! Swój głos na Toma Swoona można oddać pod adresem www.tomswoon.com/vote.

 

Music Power Explosion z udziałem Avicii'ego, Felixa Jaehn’a, Toma Swoona, Modestep DJ-set, Mafia Mike, Widenskiego oraz Warsona odbędzie się 15 lipca na Stadionie Energa Gdańsk. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

Galeria