Polak jako support przed koncertem Cody`ego Simpsona!

24 marca 2015
Młody 18-letni twórca muzyki i multiinstrumentalista, Mateusz Śniechowski wystąpi jako support przed koncertem Cody`ego Simpsona, który odbędzie się 1 maja w warszawskim klubie Palladium.
 
Mateusz Śniechowski pochodzi z Goleniowa. Gra na skrzypcach, pianinie, gitarze i perkusji, a także sam tworzy muzykę. Mateusz ukończył szkołę muzyczną I stopnia na skrzypcach i pianinie. Jest uczestnikiem największego festiwalu młodzieżowego w Polsce – "Young Stars Festival 2015". Niedługo ukaże się jego debiutancki singiel. 
 
Management Cody`ego zobaczył moje nagrania na YouTubie i uznał, że chciałby nawiązać współpracę. Ja oczywiście na to bardzo chętnie przystałem. Jestem bardzo zaskoczony, że to wszystko się tak potoczyło. Nie sądziłem, że uda mi się wziąć udział w takim wydarzeniu. Cody to artysta, który ma bardzo wielu fanów na całym świecie. Jestem bardzo szczęśliwy, że mi się udało. Traktuję to jako kolejny krok w mojej muzycznej ścieżce i spełnienie jednego z marzeń – powiedział Mateusz Śniechowski.
 
Młody artysta na każdym kroku podkreśla, że występ przed australijskim piosenkarzem będzie dla niego bardzo dużym przeżyciem. W związku z tym już teraz myśli, co zaśpiewa 1 maja w Warszawie.
 
 
 
Karierę Cody`ego śledziłem praktycznie od początku. To dobrze znany mi artysta. Pamiętam już jego pierwsze utwory, te bardziej młodzieżowe i radiowe. Ostatnio słuchałem jego nowych kompozycji i zyskałem ogromny szacunek. Bardzo podoba mi się jego gra na gitarze. Ten styl, a więc "jazzowanie" i "bluesowanie" nie jest również mi obcy. Czuję się z tym dobrze, kiedy tego zarówno słucham jak i sam gram. Poza tym, Cody doskonale śpiewa. Wiem, że muszę się dobrze przygotować. Już teraz zaplanowałem, że wystąpię z gitarą akustyczną i looperem, z którego często korzysta podczas swoich występów na żywo Ed Sheeran. Chcę postawić na gitarę i głos. Zaśpiewam w połowie swoje piosenki, a w drugiej covery. Kto wie, może moich utworów będzie nieco więcej – wyjaśnił piosenkarz.
 
Mateusz Śniechowski nie jest jedynym artystą, który będzie supportować Cody`ego Simpsona. W ubiegłym tygodniu organizatorzy poinformowali, że przed Australijczykiem zaśpiewa Amerykanin Jackson Harris.
 
Koncert Cody`ego Simpsona odbędzie się 1 maja w klubie Palladium w Warszawie. Bilety na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.