5 lipca 2016

Zostaw samochód w domu i jedź pociągiem na festiwal w Jarocinie. Dzięki promocji Przewozów Regionalnych „Kolej na rozrywkę” zapłacisz za podróż nawet o 30 procent mniej! Najstarszy polski festiwal rockowy odbędzie się w dniach od 7-9 lipca. Będzie miał jedną z najsilniejszych obsad w historii.

 

Za kilka dni w Jarocinie rozpocznie się jedna z ważniejszych imprez muzycznych tego roku. Na Jarocin Festiwal 2016 najlepiej wybrać się pociągiem Przewozów Regionalnych. Specjalnie dla fanów muzyki przewoźnik przygotował ofertę promocyjną: bilety na podróż do i z Jarocina tańsze o około 30 procent. Aby kupić bilet w promocyjnej cenie, wystarczy założyć konto na stronie biletyregionalne.pl, na platformie sprzedażowej koleo.pl lub pobrać aplikację SkyCash. Kupując bilet do Jarocina (oraz na podróż powrotną), trzeba wpisać kod promocyjny: Jarocin Festiwal 2016. System automatycznie obliczy cenę biletu z około 30-procentową zniżką, która dostępna jest w ramach promocji „Kolej na rozrywkę”. To nowa oferta Przewozów Regionalnych, dzięki której pasażerowie największego polskiego przewoźnika kolejowego podróżują taniej na wiele imprez kulturalnych i sportowych. Z promocji mogą skorzystać także uczniowie i studenci: przysługujące im na co dzień ulgi łączą się ze zniżką dostępną w ofercie „Kolej na rozrywkę”. Uwaga! Oferta nie jest dostępna w pozostałych kanałach sprzedaży: kasach biletowych, automatach oraz u konduktorów.

 

 

Na tegorocznym Jarocin Festiwal, który potrwa od 7 do 9 lipca, wystąpi m.in. długo oczekiwany w Polsce zespół The Prodigy (w piątek). Zagrają także: TSA, Luxtorpeda, Acid Drinkers, Slayer i wiele innych znanych kapel. Do Jarocina można dojechać bezpośrednimi pociągami REGIO m.in. z: Poznania, Kalisza oraz z Łodzi. Korzystając z połączeń przesiadkowych, na festiwal można dotrzeć także z wielu innych regionów kraju.


Bilety jednodniowe oraz karnety na festiwal można kupować poprzez stronę: www.prestigemjm.com oraz eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.