Podniebne akrobacje w Arenie Gliwice zmrożą krew w żyłach!

22 listopada 2019

Akrobaci podwieszeni na linach kilkanaście metrów nad ziemią zaprezentują figury i skoki na światowym poziomie! Wszystko to w trakcie rewii Holiday on Ice. Najsłynniejszy spektakl na lodzie w końcu zobaczymy w Polsce! Spektakle odbędą się w marcu w Arenie Gliwice.

 

Marzec zapowiada się na Śląsku zjawiskowo! W Arenie Gliwice przez trzy dni począwszy od 28 marca odbywać się będą spektakle najsłynniejszej rewii na lodzie. Grupa Holiday on Ice zaprezentuje swój najnowszy spektakl „Showtime”. Oprócz wybitnych mistrzów świata i mistrzów olimpijskich w łyżwiarstwie figurowym, wysoko ponad taflą lodu zobaczyć będzie można zawrotne akrobacje! Dominujące elementy zaczerpnięte niemal wprost z tradycji cyrkowej, ale podane w mocno odświeżonej formule będą prawdziwą petardą tego wieczoru. Publiczność spojrzy w górę nie tylko z zachwytem, ale również dreszczem emocji. Pojawią się akrobatyczne figury, skoki i układy przygotowane na linach i podwieszonych do sufitu huśtawkach pod samym dachem Areny Gliwice.

 

 

Akrobacji nie zabraknie także na tafli lodu. Łyżwiarze figurowi zaprezentują zdumiewające układy taneczne, ale również kaskaderskie umiejętności! Grupa Holiday on Ice od 75 lat tworzy najsłynniejszą rewię na lodzie, którą można oglądać na całym świecie. Do Polski przyjadą po raz pierwszy. Przepiękne stroje i intensywne barwy rodem z Broadwayu wkomponowane będą w wyjątkową scenografię i ogromny ruchomy ekran ledowy. To propozycja estradowej rozrywki na najwyższym poziomie, bardzo skutecznie odcinająca się od kiczu i tandety. Umiejętności łyżwiarzy nagrodzone wieloma statuetkami, w tym złotymi medalami olimpijskimi to osiągnięcia, które bezsprzecznie podnoszą poziom nadchodzącego wydarzenia.

 

– To wymagająca zagraniczna produkcja, podczas której na tafli lodu pojawi się ponad 40 artystów. Hala w Gliwicach zostanie specjalnie przygotowana na kilka dni wcześniej. Spektakle odbywać się będą przez cały weekend, więc każdy z pewnością znajdzie dla siebie idealny termin – podkreśla Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

 

 

Artyści zaprezentują przepiękną opowieść, wyrażoną za pomocą tańca, podniebnych figur i piruetów. Spektakle SHOWTIME w wykonaniu Holiday on Ice będzie można zobaczyć w dniach 28 i 29 marca 2020 roku w Arenie Gliwice. Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie www.prestigemjm.com. Istnieje możliwość zamówień grupowych w dobrych cenach, z rabatami i gratisami. Przy zakupie minimum 10 wejściówek obowiązuje zniżka 15% od ceny biletów. Do zamówienia dołożony zostanie jeden bilet gratis. Przy zakupie minimum 15 wejściówek – zniżka 20% od ceny biletów + 2 bilety gratis. Przy zakupie minimum 25 wejściówek – zniżka 30% od ceny biletów + 3 bilety gratis. Rabaty łączą się z innymi zniżkami dla dzieci i emerytów. Zamówienia grupowe należy składać na adres [email protected].
Na wydarzenie w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice i agencja Prestige MJM.