21 maja 2024

Koncertowa dawka emocji dla Mamy, to najlepszy prezent, jaki można podarować tak ważnej osobie! Warto o tym pomyśleć zamiast okazjonalnych słodyczy czy kwiatów!

Z okazji Dnia Matki można podarować: kwiaty, bombonierkę lub biżuterię. Bardzo oryginalnym prezentem będzie jednak bilet na… koncert.

Zaproszenie na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie muzyczne to fantastyczny pomysł, który zagwarantuje dawkę niezapomnianych emocji i wspomnień. Taki prezent mógłby być w postaci biletów na konkretny koncert. W tej materii można zaproponować występy klasyków: Andrei Bocellego, Il Volo, HAUSERA, Matteo Bocellego. Jeśli Mama preferuje bardziej rockowo-popowe rytmy, można jej zaproponować koncerty Jamesa Blunta, Pet Shop Boys, Seala, Take That czy nawet Kings of Leon. Jeśli do końca nie wiemy, jaki koncert sprawi jej największą przyjemność – też jest wyjście. To kupno karty podarunkowej, aby Mama mogła sama zdecydować, na występ którego wykonawcy chciałaby się wybrać. Karty podarunkowe Prestige MJM można kupić na dowolną kwotę i wykorzystać w celu zakupu biletów na wybrany koncert.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć w zakładce karta podarunkowa (https://biletserwis.pl/karta-podarunkowa/).

Zaproszenie Mamy na koncert może się okazać wspaniałym sposobem na stworzenie wspólnych wspomnień. W końcu można jej towarzyszyć i razem bawić się przy świetnej muzyce! Dla rodziców bardzo ważny jest wspólnie spędzony czas, zadbajmy o to, aby był on jak najbardziej wartościowy! Dlatego podaruj Mamie najpiękniejszy wspomnienia.