1 lutego 2018

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych agencja Prestige MJM postanowiła zachęcić do okazywania sobie miłości! Jak? Poprzez dawanie… sobie buziaków i nadsyłania zdjęć! W zamian można zyskać bilety!

Agencja koncertowa Prestige MJM postanowiła w tym roku przyłączyć się do szaleństwa, które ogarnia wiele osób w Walentynki. Zachęca zakochanych do pocałunków i umieszczania zdjęcia buziaków pod postem konkursowym na funpage'u!

 

Akcja potrwa do 11 lutego, do godziny 23:59. Prestige MJM czeka na zdjęcia pocałunków zakochanych par. Należy je umieścić w komentarzach pod konkursowym postem. Każda osoba, która w ten sposób pochwali się takim pocałunkiem ze swoją drugą połową, weźmmie udział w zabawie! A jest o co konkurować! Nagrodą są bowiem podwójne zaproszenia na koncerty: speca od romantycznych ballad – Jamesa Blunta, legend rocka – zespołu Scorpions lub zabójczo przystojnych wirtuozów wiolonczeli – 2Cellos! Nazwę wykonawcy, na którego koncert para chciałaby się wybrać, należy wpisać przy umieszczaniu zdjęcia. Załoga Prestige MJM wybierze trzy najbardziej romantyczne, śmieszne, urocze i wyjątkowe fotografie całusów, a tym samym zwycięzców, którzy zgarną podwójne zaproszenie na wybrany przez siebie koncert!

 

 

Rozwiązanie zabawy nastąpi 14 lutego – w dzień św. Walentego,  aby osoby, które zdobędą bilety, jeszcze tego samego dnia mogły podzieć się tą wiadomością ze swoją drugą połówką!

 

Więc jeśli ktoś jest romantykiem i chce zaskoczyć swoje drugie pół, koniecznie musi podjąć to wyzwanie!

 

Bilety na 2Cellos, Jamesa Blunta, Scorpions oraz na inne nadchodzące wydarzenia, można nabywać przez strony: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem koncertów oraz akcji jest agencja Prestige MJM.