Płyta, ręcznik i skarpetki Justina Biebera czekają na fanów

31 lipca 2013
Chcesz zdobyć płytę z autografem lub skarpetki czy ręcznik Justina Biebera? Organizatorzy polskiego koncertu Kanadyjczyka mają ciekawą propozycję dla fanów tego artysty. 
 
Koncert Justina Biebera odbył się 25 marca w hali Atlas Arena w Łodzi i cieszył się gigantycznym zainteresowaniem ze strony fanów Kanadyjczyka. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się natomiast aukcje internetowe, na których można nabyć pamiątki związane z Justinem Bieberem. – Nie spodziewaliśmy się, że można licytować piasek, po którym chodził Justin Bieber, ale tak rzeczywiście się dzieje. W związku z tym mamy propozycję dla fanów tego piosenkarza – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która była organizatorem koncertu idola nastolatek w Łodzi.
 
Tak prezentują się gadżety, które mogą zdobyć fani Justina Biebera

W garderobie Justina Biebera po jego koncercie w Polsce pozostało sporo gadżetów. Piosenkarz podpisał kilka płyt i zdjęć, a także zostawił po sobie ręcznik i… skarpetki. – Wszystkie te gadżety, które stanowią bardzo cenną pamiątkę, będzie można otrzymać od nas w prezencie. Zdecydowaliśmy się oddać je fanom, bo otrzymywaliśmy wiele maili z takimi prośbami. Wystarczy jedynie nabyć bilet na jeden z dwóch koncertów, które zorganizuje jeszcze w tym roku nasza firma. Może to być koncert Pet Shop Boys w hali ERGO ARENA lub występ Roda Stewarta na Stadionie Miejskim w Rybniku. W ten sposób można zrobić prezent sobie i rodzicom – tłumaczy Janusz Stefański.
 
Nagrody otrzyma sześć pierwszych osób, które zakupią bilety na jeden z dwóch wymienionych powyżej koncertów. 
 
Oba koncerty odbędą się we wrześniu. Bilety uprawniające do odbioru dodatkowych prezentów można nabywać tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com