21 marca 2017

Jagger ma prywatny basen, własnego MacBooka, większość dni spędza w studiu nagrań, ale w gruncie rzeczy jest prawdziwym leniuchem. Wystąpiła już w niejednym klipie Hardwella. Przez jej uszy przechodzą pierwsze dźwięki nowych setów artysty, a łapkami stworzyła już niejeden bit. Instagram to jej żywioł i to tam poznacie najlepiej Jager van de Corput – mopsa Hardwella! @jagerpug


Niecałe dwa lata temu Hardwell przedstawił swojego nowego pupila, tworząc jednocześnie profil na Instagramie, który stał się medialnym królestwem Jagger. Od tej pory fani tego holenderskiego DJ-a na bieżąco mogą śledzić jej poczynania. Jak sam Hardwell podkreśla, Jagger zdecydowanie woli pracę w studiu, przez co nie wyjeżdżają razem w trasy koncertowe. Jest za to znakomitym kompanem studyjnym i współtwórcą wielkich hitów. Na instagramie znajdziemy wpisy, które pokazują Jagger w studiu, na prywatnym basenie, na wakacjach, odpisującą na posty, nagrywającą sety w studiu czy szykującą się na galę. Zdecydowanie jednak woli sobie poleniuchować  i zdarza jej się przysnąć… 🙂

 

 

Jagger jest w większości przypadków ważną częścią materiałów promocyjnych Hardwella, zwłaszcza plakatów i grafik promujących nowe kawałki. Warto się temu przypatrzeć. Niewielu zdaje sobie sprawę, jak subtelnie Jagger tworzy jedną całość z zamysłem graficznym swojego Pana. „Go Hardwell or Go Home”? Na pewno nie na tym profilu, tutaj trasa koncertowa to „Go Jagger or Go Home”!
Nie trudno się więc dziwić, że w zielonej garderobie Hardwella w trakcie tras pojawia się nieodłączny element wyposażenia – ramka ze zdjęciem Jagger, która jest zwieńczeniem przygotowań przed przybyciem artysty do garderoby.

 

Hardwell nie jest jedynym artystą, który bardzo przywiązał się do swojego pupila. Justin Bieber podczas listopadowego koncertu w Polsce, przyjechał do Krakowa ze swoim yorkiem, który przechadzał się z artystą po korytarzach TAURON Areny. Nikt nie zapomni również największej w tej kategorii gwiazdy medialnej – Tinkerbella, słynnego psa Paris Hilton. Ten maleńki czworonóg był stałym bywalcem czerwonych dywanów. Jagger ma już za sobą wizytę na gali premierowej filmu dokumentalnego „I AM HARDWELL”, gdzie zwieńczeniem eleganckiego ubioru była czarna mucha! Świat sławy i celebrytów jest już zdecydowanie w zasięgu jej łapek.

 

Hardwell wystąpi 6 maja w hali TAURON Arena Kraków. Artysta wypuścił niedawno promocyjną pulę biletów (już od 45 zlotych), których ilość jest jednak ograniczona, więc nie warto zwlekać. Wejściówki na to wydarzenie, można nabywać poprzez strony internetowe prestigemjm.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

 

 

Galeria