28 listopada 2018

Dave Matthews kazał czekać swoim fanom na ponowną wizytę w Polsce 3 lata! Jak widać, artysta lubi wystawiać na próbę cierpliwość swoich miłośników, ponieważ na jego album „Come Tomorrow” musieli czekać aż… 6 lat! Wydawałoby się, że Dave nie przeskoczy poprzeczki, którą sam sobie podniósł, absolutnie doskonałym albumem „Away From The World" z 2012 roku. Jednak już po przesłuchaniu pierwszych taktów można śmiało stwierdzić, że zrobił to z łatwością. Dave Matthews Band pojawi się w Polsce ze swoim najnowszym albumem „Come Tomorrow” już 25 marca 2019 na hali COS Torwar w Warszawie. Co należy zrobić, aby dostać najnowsze wydawnictwo całkowicie za darmo?

 

Na tej płycie nie ma łatwych kompozycji, ani podlizywania się mass mediom. Każdy z utworów stoi w opozycji do współczesnych odmian popu, disco czy nawet stadionowych, rockowych hymnów! Dave Matthews do nagrania „Come Tomorrow” zaangażował sztab ludzi, warto więc zaznaczyć, że w nagraniach brało udział aż czternastu artystów!Producentami płyty są z kolei: John Alagia, Mark Batson, Rob Cavallo oraz Rob Evans – znani ze współpracy z największymi artystami, takimi jak: Linkin Park, Eric Clapton, Phil Collins, Black Sabbath, Maroon 5, James Blunt czy Sting! Te zabiegi szybko okazały się przepustką do wielkiego sukcesu, a debiut płyty postawił ją na zaszczytnym, pierwszym miejscu listy Billboard 200!

 

 

Niektórym zagorzałym fanom kompozycje mogą wydawać się bardzo znajome, gdyż niektóre z nich obiegły świat już wcześniej. „Do You Remember” można było usłyszeć przedpremierowo podczas Farm Aid 2017 w Pensylwanii, „Again and Again” pojawiło się na setlistach koncertowych już w 2016 roku, jednak pod innymi tytułami. Z kolei piosenkę „Here on Out” wykorzystano w serialu „Seasons of Cuba”, który był  transmitowany w telewizji już dwa lata przed premierą „Come Tomorrow”.

 

Dave Matthews w swoich działaniach na każdym kroku podkreśla i udowadnia, na czym polega prawdziwe piękno muzyki. Jego kompozycje poruszają tłumy na koncertach i miliony osób na całym świecie. Ten artysta może się pochwalić nie tylko swobodą twórczości – nagrywa co chce i nie zwraca uwagi na opinię publiczną – ale także prezentuje ją na najwyższym, światowym poziomie i chętnie dzieli się swoją pracą.

 

Tak więc „Come Tomorrow” – ostatnią pozycję na liście dyskografii Dave Matthews Band – można pobrać w całości, za darmo i to wysokiej jakości! Przywilej ten dotyczyć będzie każdej osoby, która zdecyduje się na zakup biletu na warszawski koncert. Otrzyma wtedy wygenerowany link, który odeśle do pobrania muzyki.

 

Koncert Dave Matthews Band odbędzie się 25 marca 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety można nabywać za pośrednictwem strony: www.prestigemjm.com.