25 stycznia 2016

Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno–organizacyjnych związanych z koncertem formacji Peter Hook & The Light, który odbędzie się  30 stycznia 2016 roku w warszawskim Klubie „Stodoła”.

 

Otwarcie drzwi

 

Otwarcie Klubu Stodoła dla publiczności nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:00. Główne wejście do klubu znajduje się przy ul. Batorego 10. Koncert gwiazdy wieczoru rozpocznie się o godzinie 19:30.  Koncert zostanie podzielony na dwie części – w pierwszej artysta wykona utwory z repertuaru New Order w drugiej natomiast utwory Joy Divison – pomiędzy nimi nastąpi kilkuminutowa przerwa.

 

Parking przy klubie

 

Parking główny, oferujący 60 miejsc parkingowych, jest zlokalizowany tuż przed Klubem Stodoła. Uczestnicy wydarzenia będą mieli także możliwość skorzystania z oferty dwóch całodobowych parkingów strzeżonych, zlokalizowanych za budynkiem klubu (w kierunku al. Niepodległości oraz w pobliżu ul. Waryńskiego). Korzystanie z parkingów chronionych jest objęte opłatą.

 

Dojazd

 

Klub Stodoła jest zlokalizowany przy ul. Batorego, w dzielnicy Mokotów. Dogodny dojazd do obiektu zapewniają autobusy komunikacji miejskiej (nr. 118, 130, 167, 174, 182, 301 oraz N36), jak również linia tramwajowa (nr. 16, 17, 33). W sąsiedztwie budynku (400 m) znajduje się także stacja metra "Pole Mokotowskie". Stodoła znajduje się w odległości 2,5 km od dworca Warszawa Centralna, 5 km od stacji Warszawa Zachodnia oraz 7 km od Lotniska Chopina.

 

Zakup biletów w dniu koncertu

 

Istnieje możliwość zakupu biletów w dniu koncertu. Kasa biletowa Klubu Stodoła jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 21:00, w soboty od godz. 09:00 do 14:00 oraz w dniu koncertu od godz. 9:00 do 23:00.

 

Gastronomia na koncercie

 

W przestrzeni klubu Stodoła znajdują się dwa bary, oferujące sprzedaż napoi bezalkoholowych oraz wysokoprocentowych. Dodatkowo, jedno ze stoisk pełni również funkcję bufetu, w którym zakupić można ciepłe przekąski typu fast-food.

 

Palenie papierosów na koncercie

 

Palenie papierosów na terenie koncertu będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonej strefie, wyraźnie oznaczonej jako „Palarnia”. Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.

 

Czego nie można wnosić na koncert?

 

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne

 

Na teren koncertu będzie można wnieść aparaty fotograficzne bez wymiennej optyki. Do klubu zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.

 

Szatnia

 

Wszyscy goście Klubu Stodoła będą mogli skorzystać z płatnej szatni, zlokalizowanej w holu głównym. W dniu koncertu szatnia będzie odpłatna – 2 zł/os. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności.

 

Bankomaty

 

W pobliżu Klubu Stodoła zlokalizowane są bankomaty sieci Euronet (ul. Stefana Batorego 39), Pekao S.A (al. Niepodległości 162), Nordea (u. Rakowiecka 2B), Banku BPH (ul. Rakowiecka 39A), Alior Banku (ul. Rakowiecka 41) oraz ING Banku Śląskiego (ul. Puławska 10).

 

Galeria