22 listopada 2019

Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Peter Bence w dniu 24 listopada 2019 w ICE Kraków.

 

 

 

Rozpiska godzinowa:
19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – koncert
*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę, podejmuje sam artysta i jego management).

 

Wcześniej, od godziny 18:00  będzie można wejść do foyer ICE Kraków, by skorzystać z szatni.

 

Ze względu na duże zainteresowanie koncertem prosimy zaplanować przybycie na wydarzenie na moment otwarcia drzwi.

 

Wejścia
Podczas koncertu będzie funkcjonować jedno wejście – wejście główne numer 1 (od strony ul. Barskiej).

 

Bilety
Będzie istniała możliwość zakupu biletów w dniu wydarzenia – bezpośrednio w kasie biletowej od godziny 17:00

 

Dojazd / Parking
ICE Kraków jest zlokalizowane tuż przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych, w samym sercu Krakowa. Do obiektu można dojechać samochodem zarówno z Kraków Airport, dworca PKP i PKS, a także z każdej innej części Krakowa.

 

Centrum Kongresowe ICE Kraków dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym, który może pomieścić 335 samochodów. Koszt parkingu na czas koncertu to 15 zł. Bilet uruchamiany jest w systemie parkingowym półtorej godziny przed i po koncercie. Można go opłacić na parkingu w każdym momencie, nawet zaraz po wjeździe. Pomoże to w przeciwdziałaniu kolejkom do parkometru.

 

Wszystkie najważniejsze informację dotyczące obiektu znajdują się na stronie: http://icekrakow.pl/informacje-praktyczne

 

Istnieje również możliwość dojazdu komunikacją miejską:
linie autobusowe: 101, 112, 114, 124, 144, 162, 169, 173, 179, 184, 194, 219, 424, 469, 484, 503, 608, 610, 662;
linie tramwajowe: 18, 22, 52, 62.

 

Osoby niepełnosprawne
ICE Kraków posiada szereg udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Obiekt dysponuje odpowiednio oznaczonymi miejscami postojowymi na parkingu podziemnym. Można z niego dostać się bezpośrednio do foyer za pomocą wind. Windy są zlokalizowane również wewnątrz budynku. Pozwalają one na poruszanie się pomiędzy czterema poziomami foyer. Główne wejście do budynku (od strony ulicy Barskiej) obsługiwane jest przez dodatkowe drzwi działające na fotokomórkę, co ułatwia wejście do obiektu.

 

Gastronomia na koncercie
W przestrzeni ICE Kraków znajdują się punkty kawiarniano-barowe na dwóch poziomach foyer.

 

Palenie papierosów na koncercie
Podczas koncertu obowiązuje całkowity zakaz palenia.

 

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne
Do ICE Kraków zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektu można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

 

Szatnie
Otwarte będą wszystkie dostępne szatnie – bezpłatnie.

 

Bankomaty
Najbliższy bankomat znajduje się w Q-Hotel oraz w Park Inn Radisson (około 50 m).