4 września 2013
Zespół Pet Shop Boys, który wystąpi 4 września w ERGO ARENIE, zapowiada wyjątkowe show dla polskiej publiczności. – To będzie coś bardzo spektakularnego. Zagramy materiał od "West End Girls" do nowych piosenek – mówi Neil Tennant, wokalista brytyjskiej grupy.
 
Końcowe odliczanie do koncertu Pet Shop Boys w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu ERGO ARENIE trwa w najlepsze. Momentu rozpoczęcia koncertu nie mogą doczekać się nie tylko fani zespołu, ale także jego wokalista Neil Tennant, który zapowiada wielkie show dla polskiej publiczności. – Zagramy materiał z całej kariery. To będzie spektakularny koncert – twierdzi muzyk.
 
Pet Shop Boys do występu dla polskiej publiczności przygotowywali się bardzo starannie i dlatego można spodziewać się, że efekty na długo zapadną w pamięci widzów. – Pracujemy przy tym koncercie z reżyserem i projektantami światła. W efekcie powstanie multimedialny show z filmami, laserami i stroboskopami – zapowiada Tennant.
 
O tym, że 4 września w ERGO ARENIE będzie można zobaczyć wielki koncert przekonany jest również Paweł Kukiz. Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów miał w przeszłości okazję występować przed brytyjskim duetem podczas gliwickiej Inwazji Mocy. Występ Pet Shop Boys przyciągnął wtedy około 220 000 widzów.  
 
Wrażenie zrobił na mnie zwłaszcza tłum na gliwickim lotnisku. To było prawdziwe morze ludzi, których wciąż przybywało – podkreśla Kukiz. – To był jednocześnie zdecydowanie największy koncert w naszej karierze – dodał piosenkarz.
 
Wprawdzie w ERGO ARENIE takich tłumów jak podczas gliwickiej Inwazji Mocy nie będzie, ale koncert i tak zapowiada się pasjonująco. – To ostatni moment, żeby kupić bilety i wybrać się na koncert Pet Shop Boys. Tego zespołu już dawno nie było w naszym kraju. Poza tym, nowa płyta dueto "Electric" zbiera doskonałe recenzje. Warto posłuchać nowych i doskonale znanych, starszych utworów na żywo w ERGO ARENIE – zaprasza Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.
 
Występ brytyjskiego duetu zainauguruje tegoroczny cykl “Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”. 
 
Bilety na koncert Pet Shop Boys można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, www.eventim.pl i www.ebilet.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.