28 sierpnia 2013
10 ton sprzętu oświetleniowego i nagłaśniającego, konfetti i pokazy laserowe – to tylko niektóre elementy koncertu Pet Shop Boys, do którego dojdzie już 4 września w hali ERGO ARENA. Muzycy przedstawili również konkretne wymagania co do garderób.
 
Do koncertu Pet Shop Boys pozostał dokładnie tydzień. Już dziś wiadomo, że 4 września widzów w hali ERGO ARENA czeka wielkie show, którego ważnym punktem będą pokazy laserowe. 
 
Wszystko pod względem technicznym jest sporym przedsięwzięciem. Łącznie do Polski przyjdzie 10 ton sprzętu oświetleniowego i nagłaśniającego – mówi Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM, która zaprosiła brytyjski duet do Polski.
 
W trakcie koncertu Pet Shop Boys nie zabraknie efektów specjalnych. Poza pokazami laserowymi, w górę wystrzelone zostanie konfetti. – Powinno to stworzyć niepowtarzalny efekt. Koncerty Pet Shop Boys charakteryzują się nie tylko doskonałym brzmieniem, ale także ciekawą oprawą – tłumaczy Janusz Stefański z Prestige MJM.
 
Muzycy przedstawili również swoje wymagania dotyczące garderób. Dla brytyjskiego duetu przygotowane będą dwa pomieszczenia. – W każdym z nich musi znaleźć się stół, osiem krzeseł, dwa lustra, dwa wieszaki i sześć dywaników. Można więc powiedzieć, że to pewien standard i Pet Shop Boys nie są wybredni – wylicza Marek Kurzawa. 
 
Organizatorzy przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na koncert w hali ERGO ARENA. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.