Pet Shop Boys dziękuje fanom! Bilet za 99 zł dla dwóch osób!

23 sierpnia 2013
Koncert Pet Shop Boys za 99 zł dla dwóch osób? Taka promocja stanie się faktem w najbliższy poniedziałek. To inicjatywa samego zespołu, który w ten sposób chce podziękować polskim fanom za bardzo duże zainteresowanie płytą "Electric". 
 
Najnowsza płyta Pet Shop Boys "Electric" odkąd trafiła do sprzedaży cieszy się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem. Pierwsze tygodnie sprzedaży potwierdziły, że mimo upływu lat zespół cały czas jest bardzo popularny. 
Polska nie jest zresztą wyjątkiem. Ten album zbiera doskonałe recenzje na całym świecie  – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Pet Shop Boys w hali ERGO ARENA.
 
Brytyjski duet był pod tak dużym wrażeniem zainteresowania Polaków ich najnowszą produkcją, że w związku ze zbliżającym się koncertem w naszym kraju, zwrócił się do agencji Prestige MJM z nietypową prośbą. 
– Grupa Pet Shop Boys chciała, żeby podziękowanie dla fanów miało nie tylko werbalny charakter. W związku z tym management zapytał nas, czy możemy w sensowny sposób wykorzystać pulę biletów, która zgodnie z kontraktem przysługuje artyście. W rezultacie postanowiliśmy wprowadzić specjalną promocję w związku  z koncertem w ERGO ARENIE – tłumaczy Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
 
Organizatorzy postanowili przystać na propozycję Pet Shop Boys i w najbliższy poniedziałek ponownie do sprzedaży trafi pula biletów w cenie 99 zł. Warto jednak zaznaczyć, że każdy, kto zdecyduje się na zakup takiej wejściówki, drugą otrzyma gratis! I to będzie właśnie prezent od duetu Pet Shop Boys! – Myśle, że to doskonała okazja, by pojawić się na koncercie Pet Shop Boys w hali ERGO ARENA. Dzięki gestowi ze strony artystów jeden bilet można tak naprawdę nabyć za mniej niż 50 zł – przekonuje Janusz Stefański z Prestige MJM.
Promocyjna pula biletów jest ograniczona. Warto się więc pośpieszyć z decyzją.
 
Osoby, które będą zainteresowane zakupem wejściówek w cenie 99 zł, mogą to zrobić, wysyłając mail na adres: [email protected] podając liczbę zamawianych biletów oraz adres na jaki należy wysłać wejściówki. Początek sprzedaży promocyjnej zaplanowany został w najbliższy poniedziałek, 26 sierpnia, o godzinie 10.00.