Patrycja Markowska na koncercie z licytacjami dla Domu Muzyki

23 maja 2024

Patrycja Markowska wystąpi w warszawskim klubie Hybrydy 7 czerwca o godzinie 19:00. To szczególne wydarzenie połączone będzie z licytacjami dla powstającego Domu Muzyki. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl.

Patrycja Markowska to artystka znana z charyzmatycznych występów i przebojów, które podbiły serca fanów w całym kraju. Koncerty w jej wykonaniu to wieczory pełne muzycznych emocji i niezapomnianych wrażeń. Razem w wokalistką wystąpią również Łukasz Drapała oraz Przed… Ostatnie Takie Trio, dodając jeszcze więcej magii do tego wydarzenia.

W trakcie koncertu odbędą się licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na wsparcie wyposażenia powstającego Domu Muzyki. Obiekt będzie pierwszym w Europie integracyjnym Domem Pracy Twórczej łączącym pracę artystyczną z terapiami osób z niepełnosprawnościami, a także osób nieposiadających orzeczenia. Oficjalne otwarcie Domu Muzyki znajdującego się we wsi Ruda (niedaleko Warszawy), odbędzie się w tym roku. Agencja Prestige MJM oraz platforma Bilet Serwis wspierają działania na rzecz powstania tego przedsięwzięcia.

Koncert Patrycji Markowskiej i jej gości wraz licytacjami odbędzie się 7 czerwca w klubie Hybrydy w Warszawie, początek o godzinie 19:00. Bilety dostępne są na www.biletserwis.pl.