„Ostrów dla Ukrainy” – spot promujący koncert charytatywny

3 marca 2022

Ostrowscy artyści – Maciej Balcar i zespół Big Cyc, a także goście: grupy Pectus i Czarno-Czarni oraz polsko-ukraińska Dagadana wystąpią na niezwykłym koncercie charytatywnym „Ostrów dla Ukrainy”. Wydarzenie odbędzie się 7 marca w Arenie Ostrów, a promuje je przejmujący spot telewizyjny.

 

 

Wszyscy artyści bez wahania zgodzili się wystąpić w tym szczególnym koncercie. Maciej Balcar dodatkowo przystał na to, aby jego piosenkę „Pokochaj” wykorzystać w spocie telewizyjnym promującym wydarzenie.
 Aby każdy mógł uczestniczyć w wydarzeniu oraz pomóc tak, jak tylko potrafi, na wszystkie miejsca obowiązują bilety w trzech kategoriach cenowych: 54 zł, 108 zł i 216 zł (w cenach zawarty jest VAT). Każdy mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego i regionu będzie mógł więc zakupić bilet, w takiej cenie, na jaką go aktualnie stać. Wszyscy polscy artyści oraz pracownicy stojący za tym wydarzeniem zrzekają się wszelkich dochodów, a całość zebranych środków przekazana będzie na pomoc Ukrainie.


Koncert odbędzie się 7 marca w Arenie Ostrów. Bilety na wydarzenie można kupić na www.biletserwis.pl. Dodatkowo wejściówki będzie można także nabywać w hali Arena Ostrów w najbliższy piątek w godzinach 12:00 – 16:00.
Zapraszamy wszystkich, którym nieobojętny jest los Ukrainy i jej mieszkańców. W tych trudnych czasach musimy zawalczyć o dobro. Zróbmy to razem!


Organizatorami koncertu są: agencja Prestige MJM, Ostrowskie Centrum Kultury oraz Arena Ostrów. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek. Partnerem koncertu jest telewizja Proart.