4 września 2018

Tegoroczna trasa The Royal Moscow Ballet po Polsce cieszy się niebywałym zainteresowaniem! Bilety na cztery spektakle praktycznie się wyprzedały, a na kolejne – wejściówki znikają w bardzo szybkim tempie! W Toruniu, Poznaniu i Krakowie sztuka pokazana zostanie dwukrotnie, jednak bilety  dostępne są już tylko na dodatkowe spektakle. Jedyne przedstawienie w Warszawie bliskie jest wyprzedania.

 

„Jezioro łabędzie” jest ponadczasowym spektaklem baletowym, które wciąż budzi wielkie zainteresowanie. To jedno z najpopularniejszych i najpiękniejszych tanecznych opowiadań o miłości. Nic więc dziwnego, że romantyczną historię Odetty i Zygfryda chce obejrzeć tak wiele osób. W tym roku przedstawienia w wykonaniu The Royal Moscow Ballet odbędą się w ośmiu miastach: Warszawie, Toruniu, Poznaniu, Wrocławiu, Zabrzu, Krakowie, Łodzi i Gdyni. Dodatkowo „Jezioro łabędzie” zostanie pokazane w Toruniu, Poznaniu i Krakowie. W tych miastach bowiem pierwsze ogłoszone spektakle już się wyprzedały. Pula dostępnych biletów kończy się już także w Warszawie. Zostało ich zaledwie kilkadziesiąt. Jeśli komuś zależy na obejrzeniu przedstawienia, musi się spieszyć z zakupem wejściówek. W pozostałych miastach również jest bardzo duże zainteresowanie baletem.

 

 

Polska trasa The Royal Moscow Ballet, który wystawi „Jezioro łabędzie”, rozpocznie się już za nieco ponad miesiąc. Pierwszy spektakl pokazany zostanie w Warszawie – 14 października (COS Torwar, godz. 19.00), kolejne zaplanowano: 15 października w Toruniu (CKK Jordanki, godz. 16.00 i 20.00), 16 października w Poznaniu (Sala Ziemi, godz. 16.00 i 20.00), 17 października we Wrocławiu (Hala Stulecia, godz. 19.00), 18 października w Zabrzu (Dom Muzyki i Tańca, godz. 19.00), 19 października w Krakowie (ICE Kraków, godz. 15.00 i 19.00), 20 października w Łodzi (Klub Wytwórnia, godz. 16.00) oraz 21 października w Gdyni (hala Arena, godz.19.00).


W Toruniu i Poznaniu pozostały bilety jedynie na spektakle o godzinie 20.00, a w Krakowie – o 15.00.

Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl, a także w salonach Empik w całym kraju. Organizatorem tegorocznej trasy The Royal Moscow Ballet w Polsce jest agencja Prestige MJM.