Ostatnia szansa, żeby zobaczyć Backstreet Boys. Dodatkowe bilety od zespołu!

3 lutego 2014
Grupa Backstreet Boys zrezygnowała z 50 biletów, które miała zagwarantowane w umowie z organizatorem koncertu w Warszawie i postanowiła przekazać je swoim fanom! Wejściówki są już w sprzedaży. To ostatnia szansa, żeby pojawić się na koncercie legendarnego boysbandu!
 
Koncert Backstreet Boys jest już praktycznie wyprzedany. Wielu fanów nie zdążyło nabyć biletów na to wydarzenie. Jak się jednak okazuje, nie wszystko jeszcze stracone. 
 
Zespół zrezygnował z 50 biletów, które miał zagwarantowane w umowie. Zwykle takie wejściówki trafiają do rodzin muzyków czy ich przyjaciół. Management Backstreet Boys poinformował nas jednak, że ma być to forma podziękowania dla fanów za tak duże zainteresowanie koncertem – tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Backsteet Boys.
 
Pula dodatkowych biletów jest jednak bardzo ograniczona, więc warto pospieszyć się z ich zakupem. Wejściówki są już w sprzedaży! – Są to bilety na miejsca siedzące – informują organizatorzy. – Zachęcamy do szykiego zakupu. Kolejnej szansy, żeby pojawić się na koncercie Backsteet Boys już nie będzie – dodają przedstawiciele agencji Prestige MJM.
 
Koncert Backstreet Boys odbędzie się 23 lutego w warszawskiej hali Torwar. Legendarny boysband przyjedzie do naszego kraju po prawie 18 latach przerwy. Bilety z dodatkowej puli można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.imprezyprestige.com