11 grudnia 2018

Orcheston – koncert, który połączy świat muzyki elektronicznej i symfonicznej wyprzedał się co do jednego miejsca! Już w najbliższy piątek w ICE Kraków Congress Centre, wszyscy, którym udało się zdobyć bilety, usłyszą na żywo dzieło Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej. Gościnnie wystąpią: Beata Kozidrak, Mateusz Ziółko, Reni Jusis, Natalia Szroeder i Sarsa. Wybitni polscy wokaliści zaśpiewają największe hity muzyki elektronicznej w oryginalnych symfonicznych aranżacjach.

 

Wyjątkowy repertuar, artyści o wielkim talencie i hity najwybitniejszych twórców muzyki elektronicznej – to wszystko w najbliższy piątek połączy w spójną całość właśnie Orcheston. W trakcie koncertu publiczność usłyszy utwory takich twórców jak: Depeche Mode, Daft Punk, Avicii, Armin Van Buuren czy Kraftwerk, lecz w różniących się od oryginału, symfonicznych (!) aranżacjach.

 

– Wybrałem na pierwszy, premierowy koncert muzykę, która trwale umieściła się mojej głowie, ale także ze względu na pewną historię, jaką te utwory posiadają i moc, jaką w sobie mają – zapewnia Gromee.

 

 

Na scenie pojawi się blisko 70 osób: muzyków orkiestry, wokalistów i gości. Wnętrza ICE Kraków wraz z oprawą świetlno – laserową i efektami specjalnymi wytworzą magiczną atmosferę. Ta wyjątkowa data koncertu – 14 grudnia połączy się z nie lada okazją, jaką są 40. urodziny samego inicjatora projektu – Gromeego. Projekt, nad którym pracował od lat, znalazł swój finał w idealnym punkcie na osi czasu.

 

– Od samego początku nie mieliśmy wątpliwości, że Orcheston będzie cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem. To projekt, jakiego na polskiej scenie muzycznej jeszcze nie było. Nic więc dziwnego, że wyprzedały się wszystkie dostępne bilety – podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Gromeem podjęła się organizacji tego wyjątkowego widowiska.

 

Orcheston odbędzie się 14 grudnia w ICE Kraków. Niestety bilety na wydarzenie nie są już dostępne.