Orcheston – najgłośniejsza impreza symfoniczna w Polsce powraca!

28 października 2021

Już w grudniu tego roku Michał Szpak, Kayah, Reni Jusis i Beata Kozidrak połączą swoje siły z Gromeem w oryginalnym koncertowym projekcie Orcheston. Artyści wraz z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej zachwycą widownię tanecznymi hitami muzyki elektronicznej… w symfonicznych aranżacjach! Koncert Orcheston odbędzie się 13 grudnia 2021 w ICE Kraków.

 

 

Wyczekiwany koncert Orcheston zbliża się wielkimi krokami! Nowatorski pomysł Gromeego, aby największym hitom muzyki elektronicznej nadać nowe życie w symfonicznych aranżacjach, już w poprzednich edycjach okazał się być absolutnym hitem. Orcheston przypadł do gustu zarówno fanom klasycznej rozrywki jak i tanecznych imprez.

 

Wystarczy tylko spojrzeć na teledysk z fragmentami koncertu ubiegłej edycji Orchestonu, aby przekonać się, że to impreza, której nie można przegapić! Energetyczna muzyka, imponująca orkiestra, gwiazdy polskiej muzyki, charyzmatyczny Gromee i moc melodii wyrywających do tańca! To wszystko zagości na scenie ICE Kraków już 13 grudnia.

 

 

“Wisienką na torcie” każdej edycji projektu jest niepowtarzalny line-up wokalistów, w skład którego co roku wpisują się inne, głośne, artystyczne osobowości. Grudniowy Orcheston będzie tym bardziej wyjątkowy, nie tylko ze względu na wyczekiwany powrót wydarzenia po dwuletniej przerwie, ale i niesamowitą różnorodność tegorocznych wokalistów. Na koncercie w Krakowie na jednej scenie będzie można zobaczyć takich artystów jak m.in awangardowego Michała Szpaka, muzyczną divę Beatę Kozidrak czy oryginalną, energetyczną Kayah w akompaniamencie symfonicznej orkiestry wygrywającej największe hity muzyki elektronicznej.

 

  • W tym roku nie tylko nie możemy doczekać się Orchestonu – jesteśmy jego głodni! – śmieje się pomysłodawca projektu Gromee. – To dla nas elektryzujące przeżycie: spotkać się z muzykami z zupełnie różnych środowisk, połączyć swoje muzyczne światy i stworzyć coś zupełnie niepowtarzalnego na scenie. Wraz z niesamowitymi artystami tej edycji odliczamy już dni do wielkiego show! W Krakowie będzie się działo!

 

Oryginalne orchestonowe brzmienia będzie można usłyszeć podczas jedynego koncertu w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2021.

 

Bilety na Orcheston są dostępne na: biletserwis.pl

 

Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Na koncert zaprasza Bukovina Resort.