4 października 2019

Do ogólnej sprzedaży trafiły właśnie bilety na polskie koncerty Céline Dion. Zainteresowanie przyjazdem gwiazdy do naszego kraju jest olbrzymie. Wszystko wskazuje na to, że wejściówki mogą szybko się rozejść.

 

Koncerty Céline Dion w Łodzi i Krakowie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Dwie pule biletów, jakie trafiły do przedsprzedaży prawie zupełnie się rozeszły. Teraz kupić je można w otwartej sprzedaży.

 

– Spodziewaliśmy się dużego zainteresowania przyjazdem Céline Dion do Polski i tak rzeczywiście jest. Gwiazda powróci do naszego kraju po dwunastu latach od jedynego koncertu w Krakowie. Wiele osób nie zdążyło wówczas kupić biletu, ale są też tacy, którzy chcą ją ponownie zobaczyć, nawet na obydwu organizowanych przez nas występach w Łodzi i Krakowie – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która przygotuje koncerty Céline Dion w Polsce.

 

 

Céline Dion ogłosiła swoją najnowszą trasę COURAGE WORLD TOUR  przed tygodniem. Artystka wystąpi w Ameryce Północnej i Południowej oraz w Europie. Na koncertach będzie promowała swój album „Céline COURAGE”, który jest pierwszym od sześciu lat angielskojęzycznym krążkiem gwiazdy. Choć do sprzedaży trafi 15 listopada tego roku, zdążyliśmy już poznać w całości cztery piosenki z nowej płyty, a do jednego z nich  – „Imperfections” – gwiazda wypuściła teledysk. Fani zachwyceni są nowym repertuarem swojej idolki.

 

Bilety w cenie od 289 złotych do nabycie poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com.