17 sierpnia 2017

Limitowana edycja specjalnych biletów na Queen + Adam Lambert w piątek (18 sierpnia) trafi do sprzedaży. Dzięki nim będzie można oglądać cały koncert, siedząc… na scenie! Zobaczyć emocje idoli z tak bliska  – czyż to nie jest marzenie prawdziwego fana? Teraz będzie to możliwe! Ponadto dla właścicieli wejściówek management przygotowuje specjalną niespodziankę. Liczba biletów jest bardzo ograniczona, więc trzeba się spieszyć z ich zakupem.


Do sprzedaży na koncert Queen + Adam Lambert trafią dodatkowe bilety, ale jakie! Prawdziwym hitem jest fakt, że miejsca, które będą dostępne niebawem w sprzedaży znajdują się… na samej scenie! Tak, to możliwe! Bliżej swoich idoli na koncercie już po prostu nie da się być! Management artysty zdecydował się na takie posunięcie już podczas trasy koncertowej po innych krajach, a teraz przyszła kolej również na Polskę! To dowód wdzięczności i zaufania dla polskich fanów. Miejsca, na „Red Special” – gitarowej scenie, zawierać będą również niespodziankę, którą dla specjalnych gości przygotowuje sam management! Na ten moment nie wiadomo co to takiego, ale jedno wiadomo na pewno! Ci, którzy się zdecydują za zakup, nie będą żałować! Cena takiego biletu to 2.500 PLN.

 

 

Każda osoba, która zdecyduje się na to, by dołączyć do grupy „Red Special”, musi pamiętać, że ze względów ochrony i bezpieczeństwa, bilet należy wcześniej zarejestrować. Osoba, która zamierza go kupić oraz znaleźć się na koncercie, musi jednocześnie podać swoje dane: imię, nazwisko oraz numer dowodu osobistego uczestnika, który rzeczywiście będzie brał udział w show. Jeśli ktoś zamierza kupić bilet jako prezent i podarować komuś innemu, musi pamiętać, żeby zarejestrować go na numer dowodu osobistego gościa, który pojawi się tego dnia na koncercie. Jeśli ktokolwiek zdecyduje się na odsprzedanie takiego biletu komuś innemu, musi być świadomy, że takie posunięcie unieważnia go bezpowrotnie, bez możliwości odzyskania za niego pieniędzy. Każda osoba, która jest zainteresowana zakupem, musi być pewna swojej decyzji.

 

– Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym niezwykłym koncercie i spędzić ten wieczór na scenie z Queen i Adamem Lambertem powinien być w gotowości i nie zwlekać z podjęciem decyzji. Liczba tych biletów jest wyjątkowo ograniczona i wynosi zaledwie 10! Tylko najszybsze osoby okażą się tymi szczęśliwcami, którzy dostaną miejsca na scenie „Red Special” u boku swoich idoli. Najwierniejszym fanom pozostaje więc nie zwlekać ani chwili! – tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert zespołu Queen w Łodzi.

 

Specjalne wejściówki upoważniające do wejścia na scenę będzie można nabywać jedynie poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com, od piątku, 18 sierpnia. Sprzedaż regularnych biletów odbywa się za pośrednictwem stron: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.