5 stycznia 2023
Noworoczny koncert kolęd i standardów polskiego kina jest propozycją na spędzenie przyjemnego wieczoru od BUKOVINA Resort i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej – partnerów Prestige MJM. Koncert odbędzie się 7 stycznia o godzinie 20:30, wstęp wolny.
 
To będzie niezapomniany wieczór, pełen magicznej muzyki kwartetu smyczkowego. Przed publicznością Hotelu BUKOVINA wystąpi zespołu Fusion Strings – jeden z nielicznych kwartetów smyczkowych w Polsce wykonujących muzykę jazzową i rozrywkową. Na co dzień jego muzycy są członkami elitarnego zespołu symfonicznego – Orkiestry Akademii Beethovenowskiej. Współpracują również z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, takimi jak Sylwia Grzeszczak, Kuba Badach, Grzegorz Turnau i inni. 12 kwietnia orkiestra wystąpi w niecodziennym wydarzeniu łączącym muzykę elektroniczną i symfoniczną pod przewodnictwem polskiego producenta muzycznego – Gromeego., z udziałem m.in. Beaty Kozidrak i Natalii Kukulskiej. BUKOVINA Resort jest mecenasem tego wydarzenia. 
 
W najbliższą sobotę, 7 stycznia, na scenie Hotelu BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej muzycy zaprezentują kolędy w jazz-rockowym opracowaniu oraz aranżacje największych przebojów polskiego kina i standardów smooth jazz.
Wyjątkowy wieczór i moc niezapomnianych wrażeń artystycznych – gwarantowany!
Wstęp wolny. Początek koncertu o godzinie 20:30.