1 marca 2019

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych kompleksów hotelowych Resort BUKOVINA objął swoim mecenatem koncert Orcheston. Projekt, który odbędzie się 17 maja w Warszawie to niezwykłe połączenie muzyki symfonicznej i elektronicznej. W hali COS Torwar wybrzmią największe światowe hity w wykonaniu Gromeego, Orkiestry Akademii Beethovenowskiej i gości specjalnych, w tym Reni Jusis, Lukasa Meijera i Sarsy.

Orcheston po wyprzedanej premierze i wypełnionej po brzegi sali odbędzie się po raz kolejny. Przedstawienie historii muzyki elektronicznej, wyjątkowo popularnej w Polsce, w formie symfonicznych aranżacji największych hitów spotkało się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem wśród artystów i publiki.

 

 

Z wielką dumą po raz kolejny wspieramy tę niezwykłą inicjatywę. Nasza wieloletnia współpraca z Gromeem przy wielu projektach kulturalnych w naturalny sposób zaowocowała objęciem mecenatu nad Orchestonem. Projekt świetnie wpisuje się w wartości Resortu BUKOVINA – inspiruje, wyznacza trendy, tworzy płynne połączenia między nowoczesnością i klasyką. Z zaangażowaniem śledzimy przygotowania do majowego koncertu, na który czekają zarówno fani muzyki elektronicznej, jak również zwolennicy brzmień symfonicznych. To jedno z tych muzycznych wydarzeń, które naprawdę warto wspierać – podkreśla Edward Kuchta, Prezes Fundacji BUKOVINA.

 

 

Współpraca z tak renomowanym partnerem to dla nas zaszczyt. Cieszymy się, że do licznego już grona firm, które w przeszłości współtworzyły z Prestige MJM ważne wydarzenia kulturalne, wśród których były między innymi tak uznane marki jak: T-Mobile, Deutsche Bank, czy Kulczyk Investments teraz dochodzi Resort BUKOVINA. Nasza satysfakcja jest tym większa, że dla kierownictwa Resortu BUKOVINA ważne są nie tylko kwestie promocyjne, ale również możliwość tworzenia nowych wartości w świecie muzyki – dodaje Janusz Stefański, współwłaściciel agencji Prestige MJM.

 

Usytuowany na terenie Bukowiny Tatrzańskiej Resort BUKOVINA jest nowoczesnym kompleksem z wieloma atrakcjami, możliwościami i udogodnieniami turystycznymi. W otoczeniu Tatrzańskiego Parku Narodowego i Tatr oferuje swoim gościom bogaty wachlarz usług: Termy BUKOVINA – jeden z najnowocześniejszych kompleksów basenów termalnych w Europie, wyjątkowy Hotel BUKOVINA – przyjazny rodzinom z dziećmi, Hotel HARNAŚ – legendę lat siedemdziesiątych w nowoczesnej odsłonie oraz miejsce relaksu i odnowy, czyli Wellness BUKOVINA.

 

Druga edycja Orchestonu odbędzie się w warszawskiej hali COS Torwar 17 maja. Bilety na wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem. 

Galeria