18 lipca 2017

„True to Self” – to najnowsza płyta popularnego rapera Brysona Tillera i to właśnie ten album artysta będzie promować podczas swojego pierwszego koncertu w Polsce, który odbędzie się 16 listopada w klubie Progresja.


Album „True to Self” jest następcą debiutanckiego krążka Brysona Tillera, pt. „T R A P S O U L” z 2015 roku, który odsłuchano w serwisach streamingowych ponad dwa miliardy razy! Nowy album promuje singiel „Somethin Tells Me”, a na płycie znalazły się również wcześniej udostępnione utwory – „Honey” i „Get Mine” z Young Thugiem.


Raper zaskoczył  swoich fanów udostępniając cały album w popularnych serwisach streamingowych na kilka tygodni przed zapowiadaną premierą! Jednak na szczęście wszystkich słuchaczy 7 lipca raper wydał płytę również na tradycyjnym nośniku i krążek CD można nabyć w sklepach muzycznych.
Album Brysona Tillera „True to Self” stał się debiutem nr 1 w Stanach Zjednoczonych i zajął szczytowe pozycje na kilku listach: TOP R&B/Hip Hop Album, R&B Albums, Digital Albums. Portal Variety pisał o nim: „Jeden z największych albumów lata, jeśli nie roku”.

 


W ramach promocji „True to Self”, raper zaprezentuje się polskiej publiczności 16 listopada w warszawskim klubie Progresja. Gościem specjalnym tego koncertu będzie SZA! Wejściówki można nabywać poprzez strony internetowe: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl i progresja.com oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

 

 

Galeria