9 listopada 2017

Najlepsza grupa „hewi metalowa” w Polsce nie zwalnia tempa i zapowiada następcę Zdrajców Metalu! Natomiast 1 grudnia w ERGO ARENIE zagra jako support przed legendarnym zespołem Scorpions!

 

Fakt ogłoszenia Nocnego Kochanka jako supportu zespołu Scorpions wywołał sporo dyskusji i skrajnych opinii. Sami muzycy przyznają, że już nie mogą się doczekać swojego występu.

 

– Do tego koncertu podchodzę bardzo emocjonalnie, ponieważ Scorpions, to ulubiony zespół mojej mamy. Jak byłem dzieckiem, to często Scorpionsi lecieli w radiu u mnie w domu, więc możliwość zagrania przed legendą, to dla mnie bardzo ekscytujące wydarzenie – komentuje Ojciec Arkadiusz, gitarzysta i założyciel zespołu.

 

– Wyglądamy na stonowanych ale wewnątrz bardzo się cieszymy, bo Scorpionsi to nasi idole, szczególnie z czasu dzieciństwa. I jakby nie było, jest to taki zespół, który dał podwaliny pod cięższe granie – dodaje Krzysiek Sokołowski, wokalista zespołu.

 

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu, w którym dowiemy się, kiedy należy się spodziewać następcy Zdrajców Metalu, jak długa potrwa moda na Nocnego Kochanka oraz czy planują ekspansję Chin.

 

 

Nocny Kochanek wystąpi przed koncertem Scorpions. Wydarzenie jest zaplanowane na 1 grudnia w hali ERGO ARENA. Wejściówki można nabywać poprzez strony internetowe: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.