29 czerwca 2015

Od 1 lipca obowiązywać będą wyższe ceny za karnety oraz bilety jednodniowe na tegoroczny Jarocin Festiwal. Fani, którzy do tej pory nie nabyli wejściówek na jarocińską imprezę powinni się więc pośpieszyć. Po dotychczasowych cenach bilety i karnety będzie bowiem można kupować jeszcze tylko do wtorku, 30 czerwca.

Na jarocińskiej scenie pojawi się w tym roku blisko czterdziestu wykonawców z czterech państw świata. Wśród gwiazd, które zagrają podczas festiwalu, znaleźli się m.in.: Peter Hook z Joy Divison, The Kooks, VooVoo, Lao Che, My Riot, Budzy i Trupia Czaszka, Acid Drinkers, KSU oraz ORGANEK. Koncerty będą odbywać się na specjalnej wielkiej scenie składającej się z trzech części. Poza tym na terenie festiwalowym ustawiona zostanie scena w specjalnym namiocie. Uzupełnieniem koncertów będzie szereg wydarzeń kulturalnych, odbywających się zarówno na terenie festiwalowym jak i w Spichlerzu Polskiego Rocka. Do dyspozycji festiwalowiczów organizatorzy oddają również nowoczesne miasteczko namiotowe, na którym zostanie uruchomiona „scena dla każdego”.

Bilety oraz karnety na tegoroczny Jarocin Festiwal (17-19 lipca) można kupować za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, eBilet.pl, ticketpro.pl oraz eventim.pl, w sieci salonów Empik na terenie całego kraju oraz w jarocińskim Spichlerzu Polskiego Rocka. Na stronie prestigemjm.com można także nabyć bilety na oficjalne pole namiotowe festiwalu.

Do końca czerwca trzydniowe karnety kosztują 160 złotych. Z kolei bilet jednodniowy można kupować po 90 złotych. Od 1 lipca w obu przypadkach ceny wzrosną o 10 złotych.