6 października 2023
Prezentujemy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertami Matteo Bocellego w Polsce.
 
 
Koncerty odbędą się: 
 
14 października – COS Torwar w Warszawie 
15 października – Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu 
 
19:00 – wstęp do obiektu 
20:00 – początek koncertu
 
Godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje management Matteo Bocellego).
 
Lokalizacja
– ICE Kraków Congress Centre mieści się w Krakowie przy ulicy Marii Konopnickiej 17. Podczas koncertu otwarte będzie wejście główne numer 1 (od strony ul. Barskiej).
– Centralny Ośrodek Sportu Torwar zlokalizowany jest przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie. 
– Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu znajduje się przy pl. Wolności 1.
 
 
Parkingi przy obiektach
 
ICE Kraków Congress Centre w Krakowie – dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym, który może pomieścić 336 samochodów. Koszt parkingu na czas koncertu to 20 zł. Bilet uruchamiany jest w systemie parkingowym na godzinę przed i do godziny po koncercie. Bilet koncertowy na parkingu można opłacić w każdym momencie nawet zaraz po wjeździe. Pomoże to w przeciwdziałaniu kolejkom do parkometru.
 
COS Torwar w Warszawie – Hala COS Torwar mieści się przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie. W okolicach hali od strony ulicy Czerniakowskiej zlokalizowany jest bezpłatny parking miejski, wyłączony ze strefy płatnego parkowania. Przed obiektem COS Torwar Lodowisko znajduje się płatny parking na 130 miejsc. Bezpłatnie (w weekendy i po godz. 18:00) można parkować przy okolicznych ulicach włączonych do strefy SPPN.
 
Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu – posiada płatny parking podziemny z 650 miejscami zlokalizowany pod pl. Wolności. Na parking wjeżdża się z ul. Krupniczej lub ul. Kazimierza Wielkiego (przez ul. Zamkową). Z parkingu można przejść prosto do budynku NFM albo wejść schodami lub wjechać windą na pl. Wolności. Koszt parkingu: 7 zł za godzinę. 
 
Okazanie biletów do skanowania  
Zachęcamy do drukowania biletów mobilnych zawierających kod kreskowy. 
 
Szatnie
Szatnie będą do dyspozycji gości przed każdym wydarzeniem i po jego zakończeniu.
 
Zakup biletów w dniu koncertu 
Nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów. Wejściówki do ostatniej chwili można będzie kupować na stronie: www.biletserwis.pl.
 
Zakup gadżetów 
Podczas wydarzenia będzie można nabyć oficjalne pamiątki związane z Matteo Bocellim. Stoiska zlokalizowane zostaną przy ladzie recepcyjnej ICE Kraków, w głównym holu COS Torwar oraz w pobliżu szatni NFM. 
 
Gastronomia na koncertach
W obiektach będą znajdować się punkty kawiarniano-barowe, w których zakupić będzie można zimne i ciepłe napoje oraz przekąski. 
 
Czego nie można wnosić na wydarzenie
Na teren imprez nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.
 
Aparaty fotograficzne
Do obiektów zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektów można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.