17 czerwca 2024

Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Ojca? Podaruj mu niezapomniane koncertowe wrażenia i wspomnienia na lata!

Z okazji Dnia Ojca można podarować: słodycze, alkohol czy różne dostępne na rynku gadżety. Wyjątkowym prezentem byłby z pewnością bilet na… koncert. Zaproś Tatę na koncert albo podaruj mu bilety w prezencie!


Zaproszenie bliskiej osoby na muzyczne wydarzenie to fantastyczny pomysł. Taki prezent mógłby być w postaci biletów na konkretny występ. Jakie koncerty możemy zaproponować? Na pewno klasyki: Andrea Bocelli, Il Volo, HAUSER, Matteo Bocelli. Szukając bardziej rockowo-popowych dźwięków, możemy zaproponować koncerty: Pet Shop Boys, Jamesa Blunta, Kings of Leon, Seala, bądź Take That. Jeśli do końca nie wiemy, na jaki koncert Tata najchętniej by się wybrał, wystarczy zakupić kartę podarunkową. Wtedy sam zdecyduje na występ którego wykonawcy się wybrać. Karty podarunkowe Prestige MJM można kupić na dowolną kwotę i wykorzystać w celu zakupu biletów na wybrany koncert.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć w zakładce karta podarunkowa (https://biletserwis.pl/karta-podarunkowa/).


Zaproszenie na koncert może być wspaniałym sposobem na stworzenie wspólnych wspomnień. W końcu można przyjść na koncert razem z Tatą! Wspólne czerpanie radości z koncertu z pewnością stworzy niezapomniane wspomnienia. Rodzice bardzo doceniają wspólnie spędzony czas z dziećmi. Dlatego w tym roku podaruj Tacie wyjątkowy prezent i najpiękniejszy wspomnienia.