Niespodzianki od Dave Matthews Band dla polskich fanów

13 października 2015

 Dave Matthews podczas rozmowy z Mariuszem Owczarkiem nagranej dla audycji „Mało Obiektywnie”, która emitowana jest w radiowej Trójce postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o tym, co szykuje na pierwszy polski koncert.

 

Z pewnością zagramy jakieś nowe utwory. Mimo, że nie ukazały się jeszcze na płycie. Najważniejsze jest to, że to nasza nowa muzyka i z radością gramy ją na żywo – opowiadał Dave Matthews.

 

Trudno mi to wyrazić słowami, ale naprawdę bardzo, bardzo czekam na ten wieczór. Mam nadzieję, że zagramy tak, że dobrze nas zapamiętacie, że nasz pierwszy polski koncert będzie czymś wyjątkowym– stwierdził artysta i dodał –  Naprawdę bardzo czekam na ten polski koncert. Przygotowujemy specjalne niespodzianki. Czekam na spotkanie z polskimi fanami i cieszę się, że to już nie długo. To będzie i dla nas niezapomniany wieczór.

 

W tym kontekście warto zauważyć, że występy Dave Matthews Band cechują się niepowtarzalnością. Przychodząc na koncert nie możemy przewidzieć jakie utwory zespół zagra oraz w jakiej aranżacji.Warto również zwrócić uwagę na fakt, że muzycy pozwalają na rejestrację audio ich show.

 

Na koncercie można dokonywać rejestracji audio za pomocą prostych urządzeń takich jak dyktafon, czy telefon komórkowy  Materiał może zostać wykorzystany jedynie do użytku niekomercyjnego, tylko na osobisty użytek. Zabrania się natomiast wnoszenia aparatów profesjonalnych, czyli z tak zwanym wymiennym obiektywem. Można natomiast zabrać ze sobą aparat kompaktowy, który z łatwością schowamy do kieszeni spodni – wyjaśnia Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem pierwszego koncertu Dave Matthews Band w Polsce.

 

Przypominamy, że koncert Dave Matthews Band odbędzie się 28 października w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim, Ticketpro oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.