Niebywała kolekcja gadżetów podczas koncertu Dave Matthews Band!

18 marca 2019

Oryginalne koszulki, bluzy, czapki, torby, naklejki, płyty CD oraz winyle – to wszystko będzie można zakupić podczas najbliższego koncertu Dave Matthews Band w COS Torwar. Drugi występ amerykańskiej supergrupy w Polsce odbędzie się 25 marca, początek godzinie 20:00.

 

Pierwszy koncert w naszym kraju Dave Matthews Band zagrał trzy lata temu na pograniczu Gdańska i Sopotu w hali ERGO ARENA. Tym razem grupa już za kilka dni zagra w stolicy.
Będzie to niebywała okazja, by nabyć wyjątkowe pamiątki związane z amerykańskim zespołem! Punkt sprzedażowy będzie rozstawiony w holu głównym. Co znajdziemy na oficjalnym stoisku z gadżetami? Będzie kilka rodzajów T-shirtów (w tym męskie oraz damskie) z wypisaną całą aktualną trasą zespołu, a także bluzy, czapki, naklejki, toby, szaliki, otwieracze do piwa, dedykowane plakaty koncertowe, płyty CD, DVD oraz winyle!

 

 

– Zachęcam do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez management zespołu. Na specjalnym stoisku będzie można zakupić nie tylko odzież, ale także inne gadżety z charakterystycznym logotypem Dave Matthews Band. Punkt sprzedażowy zostanie uruchomiony od momentu otwarcia bram, ale zakupy będzie można zrobić także w czasie koncertu oraz 15 minut po jego zakończeniu – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

Koncert amerykańskiej grupy odbędzie się 25 marca 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety na Dave Matthews Band można nabywać za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. 

 

Galeria