7 kwietnia 2017

Pierwszy historyczny koncert Evanescence w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Już dziś wiemy, że 20 czerwca w warszawskiej hali Torwar będą bawić się fani ciężkiego grania z całej Polski i nie tylko!

 

Warszawa, Bydgoszcz, Lubliniec – reprezentacje mieszkańców tych trzech miejscowości będzie podczas koncertu najliczniejsza. Na debiutancki koncert Evanescence w Polsce przyjedzie też spora grupa fanów muzyki rockowej z Gdańska, Katowic oraz … niemieckiego Darmstadt.
– Oczywiście najliczniejszą grupą podczas tego wydarzenia będą mieszkańcy stolicy, jednak – i co nas bardzo cieszy – na koncert Evanescence zjadą ludzie z różnych zakątków naszego kraju, jak również spoza naszych granic – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Jak się okazuje koncert w warszawskiej hali Torwar jest długo oczekiwanym wydarzeniem nie tylko dla Polaków. Miłośnicy formacji Evanescence zakupili bilety m.in. w: Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Szwajcarii.

 

 

Zespół powrócił po kilkuletniej przerwie na deski światowych scen z trzecim albumem zatytułowanym po prostu „Evanescence”, który, jak twierdzi sama wokalistka, jest silniejszy i podkreśla charakter grupy. Krążek składa się z 12 utworów, które akcentują operowy, płomienny i pełen pasji wokal Amy Lee. Jednak to jeszcze nie koniec! Wokalistka w ostatnich tygodniach wydała dwa solowe single „Love Exists” oraz „Speak to Me”. Tych piosenek zapewne możemy się się spodziewać podczas warszawskiego koncertu. Zapowiadana jest również  nowa płyta zespołu, która ma być wydana jeszcze w tym roku. Czy publiczność w stolicy będzie miała okazję posłuchać czegoś zupełnie nowych kawałków? Przekonamy się wkrótce.

 

Evanescence wystąpi w warszawskim Torwarze 20 czerwca 2017 roku. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. W sprzedaży są dostępne również pakiety VIP. Więcej informacji na portalu www.prestigemjm.com.  

 

 

Galeria