Nie będzie zdjęć podczas koncertu Stevena Wilsona?

14 czerwca 2018

Steven Wilson po raz kolejny udowadnia, że dla niego liczy się tylko i wyłącznie muzyka! Tak samo będzie podczas wrocławskiego koncertu, który odbędzie się już 12 lipca w Hali Stulecia, gdzie postanowił wprowadzić restrykcyjne zasady! Jak zniosą to polscy fani?

 

Steven Wilson jest znany z tego, że bardzo ceni swoją prywatność, a na koncertach wytwarza niezwykle intymną więź ze słuchaczami. By relacje muzyk-fan zachować w najczystszej postaci, management artysty postanowił podczas wrocławskiego koncertu wprowadzić całkowity zakaz wnoszenia jakichkolwiek aparatów fotograficznych. Wszystko po to, by widzowie mogli delektować się dźwiękami muzyki i zachować je w pamięci w  formie wspomnień, a nie na zdjęciach, czy nagraniach wideo.

 

– Podczas występu artysty będzie obowiązywać absolutny zakaz fotografowania, filmowania oraz rejestrowania dźwięku. Dotyczy to zarówno aparatów fotograficznych, jak i telefonów komórkowych oraz wszystkich tego typu urządzeń. W przypadku naruszenia zasad, trzeba się liczyć z przymusowym opuszczeniem Hali Stulecia. Musimy zaakceptować prośbę artysty i o to samo proszę jego polskich fanów, którzy wybierają się za miesiąc na koncert do Wrocławia – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Steven Wilson jest niepokornym artystą, który wpisuje się w obecny trend światowy. Polscy fani chcąc nie chcąc będą więc musieli zaakceptować zasady zakazu robienia zdjęć i filmowania koncertu.
– Coraz częściej artyści wprowadzają taki zakaz. Najlepszym przykładem są tutaj dwa koncerty Manowar czy Emeli Sande, które mieliśmy przyjemność zorganizować – dodaje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

 

Jak pokazują poprzednie wizyty tego artysty w Polsce oraz wyniki sprzedażowe wrocławskiego koncertu, można z całą pewnością stwierdzić, że fani znad Wisły kochają mistrza progresywnych brzmień i w pełnic akcetują jego wymaganie i podejscie do muzyki. 

 

Steven Wilson wystąpi 12 lipca 2018 roku we wrocławskiej Hali Stulecia. Wejściówki na to wydarzenie, można nabywać za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.