21 grudnia 2018

Najnowsza trasa koncertowa Nicki Minaj, która rozpocznie się za dwa miesiące, zostanie połączona z gościnnym udziałem rapera Juice WRLD. Artyści przyjadą do Polski 24 lutego do Atlas Areny w Łodzi.

 

Światowa ikona hip-hopu Nicki Minaj ogłosiła najnowsze szczegóły dotyczące najbardziej wyczekiwanej trasy koncertowej, która startuje 21 lutego w Monachium. Koncerty odbędą się w 22. miastach Europy.

 

Nicki Minaj zdecydowała o wyruszeniu w trasę ze swoją nową twórczością. Fanów pochłonie jej aktualny projekt „Queen”. Ponadto, we wspólną trasę z artystką, wyruszy rapper z Chicago – JUCIE WRLD, który ma za sobą przełomowy rok, z platynowym debiutanckim albumem „Goodbye & Good Riddance” oraz multiplatynowym singlem „All Girls Are the Same” i „Lucid Dreams”.

 

– Jestem bardzo podekscytowana, że fani w Europie będą mogli doświadczyć w pełni mojej twórczości. Wspólnie z moim dyrektorem kreatywnym przygotowaliśmy w najdrobniejszych szczegółach porywającą, unikatową i zapadającą w pamięć trasę, którą chcemy dzielić z moimi fanami. Uwielbiam muzykę Juice WRLD i czuję się spełniona faktem, że dołącza do mnie. To z pewnością zapisze się w historii – podkreśla Nicki Minaj.

 

 

Podobnie jak efektowna była poprzednia trasa Pinkprint, także nadchodzące koncerty artystki zaoferują fanom wstęp do prawdziwego świata Nicki Minaj, który będzie pełen niespodzianek.

 

Mimo wcześniejszych planów artystki związanych ze wspólną trasą Nicki Minaj i Future Hndrxx, raper jednak nie weźmie udziału w koncertach. Jego miejsce zastąpi gościnnie Juice WRLD.

 

W trakcie ostatnich lat Nicki Minaj nieustannie zapisywała się w historii popkultury. W 2018 roku artystka wydała swój platynowy album „Queen” i uzyskała status pierwszej kobiety zapisanej na kartach Billboard Hot 100.

Koncert w Polsce odbędzie się 24 lutego 2019 roku. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Bilety można nabywać za pośrednictwem www.prestigemjm.com.