Nicki Minaj przywiezie do Polski złote jednorożce!

31 stycznia 2019

Nicki Minaj wystąpiła w Melbourne na otwarciu festiwalu FOMO, gdzie zaprezentowała część scenografii projektu Queen! Jej ostatnie występy zdradzają, jak prawdopodobnie będzie wyglądać scena, która stanie w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert w Polsce zaplanowany jest na 24 lutego i będzie trzecim na europejskiej trasie koncertowej, która ma promować najnowszy album Nicki Minaj zatytułowany Queen.

 

Ostatnie występy Nicki Minaj przy okazji gali MTV jednoznacznie sugerują wygląd nadchodzącej trasy koncertowej. Złote klatki, chińskie budowle promujące utwór Chun Li, bajeczne palmy, złote jednorożce, gigantyczne różowe konie i wszystkie kolory lateksu – to tylko część nowych atrybutów scenicznych artystki, z którymi pojawiła się podczas ostatnich publicznych występów dla MTV. Ale nie tylko! Raperka na początku tego roku pojawiła się również podczas otwarcia festiwalu FOMO w Australii. Zdjęcia z Melbourne obiegły cały świat. I tak jak przewidywano: przepych oficjalnej koncertów trasy Queen jest niemal pewny!

 

Podglądając poprzednie trasy Nicki Minaj bez wahania można spodziewać się produkcji z prawdziwym amerykańskim rozmachem. Ten, kto doświadczył ich osobiście, z pewnością może to potwierdzić. W poprzednich latach artystka występowała na  ogromnej piętrowej scenie! Trasa PINKPRINT  zachwyciła widzów gigantycznym ekranem ledowym, na którym wyświetlane były animacje kompleksowo uzupełniające show. Scenę wzbogacono o wysokie podesty i windy. Kostiumy, w których Nicki pojawiła się, były gorąco komentowane przez media jeszcze długo po zakończeniu koncertów. Trasa PINKPRINT, której zysk oszacowano na 22 miliony dolarów, objęła łącznie 50 krajów na całym świecie.

 

 

Rozwój kariery królowej rapu to również wzrost nakładów na produkcję trasy koncertowej, wygląd sceny i stroje. I te elementy przykują uwagę każdego! Trasa europejska miała być poprzedzona występami w Stanach Zjednoczonych. Te jednak zostały przełożone i to fani na Starym Kontynencie zobaczą spektakularne występy jako pierwsi. Koncert w Łodzi będzie występem numer trzy na nowej trasie promującej płytę „Queen”.

 

Koncert w Łodzi z pewnością pobudzi wyobraźnię, zwłaszcza męskiej części widowni. Artystka nie boi się kontrowersji, a nadchodzący występ będzie jednym z najgorętszych wydarzeń początku tego roku. Będzie to też pierwsza wizyta Nicki Minaj w Polsce. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

 

 

Galeria