Nicki Minaj i Juice WRLD – niezbędnik koncertowy

20 lutego 2019

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Nicki Minaj oraz Juice WRLD, który odbędzie się 24 lutego 2019 roku w hali Atlas Arena w Łodzi.

 

 

Rozpiska godzinowa*


17:45 – otwarcie drzwi
18:30 – Smolasty
19:30 – Nicki Minaj & Juice WRLD

 

Wejścia*


Otwarcie bram dla wszystkich uczestników koncertu planowane jest na godzinę: 17:45. Dla wszystkich uczestników koncertu przeznaczone są wejścia 14, 25, 1 oraz 3.

 

Osoby, które zakupiły pakiety VIP, wchodzą wejściem numer 16 o godzinach:

 

VIP 1 – 15:45
VIP 2 & 3 – 16:15
VIP 4 & 5 – 16:30


Osoby, które zakupiły bilety Golden Circle Early Entrance (GCEE), wchodzą wejściem numer 21 od godziny 17:00.

 

Osoby, które zakupiły bilety na sektor E VIP z cateringiem mogą wchodzić wejściem numer 1 od godziny 17.45.


Ze względu na duże zainteresowanie koncertem prosimy o wcześniejsze przybycie do hali Atlas Arena, najlepiej w momencie otwarcia bram Atlas Areny.


*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).

 

Parkingi przy hali

 

Parking przed halą jest w stanie pomieścić ok. 300 aut i jest płatny 30 zł. Dodatkowe parkingi w pobliżu hali: parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, parking przed aquaparkiem FALA, zatoka na al. Unii Lubelskiej (od stadionu do ul. Konstantynowskiej), miejsca parkingowe dla autokarów na al. Unii Lubelskiej (od dworca PKP Łódź Kaliska do ul. Konstantynowskiej).

 

Dojazd

 

Komunikacja miejska

 

Dogodna lokalizacja Atlas Areny Łódź pozwala na szybki dojazd do hali komunikacją miejską:

 

autobusy nr 6, 52, 65, 86A, 86B, 93, 97A, 97B, 99, N2.
tramwaje nr 8, 10A, 10B, 12, 14, 16, 18.

 

rozkład jazdy zamieszczony na www.mpk.lodz.pl

 

Hala jest oddalona o około 3,5 km od Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta i około 200 m od Dworca PKP Łódź Kaliska. 

 

Zakup biletów w dniu koncertu

 

Będzie możliwość zakupienia biletów w hali Atlas Arena w dniu koncertu, w wyznaczonym punkcie, przy wejściu numer 1, od godziny 15:00. Ponadto bilety do ostatniej chwili będzie można kupować za pośrednictwem strony eBilet.pl.

 

Osoby niepełnosprawne

 

Miejsca dla niepełnosprawnych w Atlas Arenie znajdują się naprzeciwko sceny, na promenadzie nad trybunami A oraz U. Wejście dla osób niepełnosprawnych to wejście nr 1.

 

Gastronomia na koncercie

 

Podczas koncertu będą uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty będą zlokalizowane przy wejściach na halę.

 

Palenie papierosów na koncercie

 

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu. Palarnia zostanie zlokalizowana „za sceną”, w pobliżu wejść 7 oraz 8 . Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

 

Czego nie można wnosić na koncert?


Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne

 

Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Do hali Atlas Arena można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki. Podczas koncertu zabrania się używania lamp błyskowych oraz flashy.

 

Punkty medyczne

 

Podczas trwania koncertu będą czynne punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na parterze pomiędzy sektorami U i A. Usługi świadczyć będą także dodatkowe punkty mobilne.

 

Bankomaty

 

W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena Łódź znajdują się bankomaty sieci Santander (Al. Unii Lubelskiej 3), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5), Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49) oraz PKO Bank Polski (ul. Bratysławska 6A).

 

Szatnia

 

W dniu koncertu szatnia będzie odpłatna – 2 zł/os. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności.

 

Gadżety

 

Podczas koncertu będą dostępne gadżety artystów. Punkt sprzedażowy zostanie zlokalizowany w szatni w pobliżu wejścia numer 25.