15 listopada 2018

Idolka młodego pokolenia, Natalia Szroeder będzie kolejnym gościem specjalnym wyjątkowego krakowskiego projektu pod nazwą Orcheston. Razem z Reni Jusis i Sarsą dołączy do Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, aby zaprezentować historię muzyki elektronicznej w niebywałych symfonicznych aranżacjach.

 

 

Swoim debiutanckim utworem „Jane” zawładnęła listy przebojów już kilka lat temu. Krótko po pierwszym solowym singlu ukazała się piosenka „Wszystkiego na raz” nagrana w duecie z Liberem, która otworzyła Natalii drzwi do prawdziwej kariery, ale przede wszystkim do najważniejszych festiwali muzycznych i różnego rodzaju imprez w kraju, w tym między innymi: Sopot Top Trendy, Sopot Top of the Top, Eska Music Awards, Lato Zet i Dwójki, Sabat Czarownic, Festiwal Piosenki Rosyjskiej. Piosenka z miejsca podbiła listy przebojów i przez kilka tygodni z rzędu utrzymywała się wśród najczęściej granych utworów w kraju.

 

Natalia to bez wątpienia jedna z najlepszych wokalistek i jeden z najpiękniejszych głosów w Polsce. Wrażliwość, elegancja, miłość do muzyki to wszystko słychać zawsze w głosie Natalii. Jestem szczęśliwy że 14 grudnia Natalia z nami wystąpi – mówi Gromee.

 

Debiutancki album Natalii Szroeder „Nadinterpretacje” pojawił się na rynku muzycznym dwa lata temu. Najnowszy singiel artystki „Parasole” to zapowiedź kolejnego studyjnego albumu. Utwór stal się hitem i w szybkim tempie osiągnął miliony wyświetleń na YouTube.

 

Parasole to bardzo intymna, nostalgiczna opowieść, przekornie ubrana w intensywny, mocny bit – podkreśla Natalia.

 

 

Pośród swoich inspiracji Szroeder wymienia przede wszystkim Michaela Jacksona i Rihannę. Jest obecnie jedną z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Swoim wokalem udowodniła, że potrafi wywołać poruszenie, czego doskonałym przykładem jest niedawny występ na „Koncercie Dla Niepodległej”, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wspólnie z Mateuszem Ziółko i Kasią Moś wykonali utwór „Modlitwa” z repertuaru Breakout.

 

 

 

Do grona artystów, którzy wystąpią podczas Orchestonu dołącza dziś Natalia Szroeder. Kompletujemy polskich wokalistów, którzy muzycznie podołają niełatwemu zadaniu. Mamy jeszcze kilka niespodzianek i już nie możemy się doczekać kolejnego ogłoszenia – zapewnia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje Orcheston.

 

Kalendarz koncertowy Natalii Szroeder pęka w szwach. Przyjmując zaproszenie na Orcheston zgodziła się wykonać jeden z największych hitów muzyki elektronicznej, w symfonicznej aranżacji Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.

 

Orcheston odbędzie się 14 grudnia w ICE Kraków Congress Centre. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem.

Galeria