Natalia Kukulska na Bulwarach Wiślanych w Warszawie!

25 sierpnia 2021

Już w najbliższą sobotę Natalia Kukulska świętować będzie pierwszą rocznicę wydania albumu „Czułe struny” na Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Podczas imprezy fani będą mieli okazję zobaczyć emisję wyjątkowego koncertu „Czułe struny”, zadać wokalistce pytania podczas wywiadu Q&A, zdobyć pamiątkowe zdjęcie, autografy, a nawet wygrać wejściówki na koncert artystki!

 

 

Koncertowe Bulwary to hit tegorocznych wakacji! Po wyjątkowym spotkaniu z Budką Suflera oraz klimatycznym włoskim wieczorze z Andreą Bocellim przyszedł czas na Natalię Kukulską! Artystka pojawi się na Bulwarach Wiślanych, aby w rocznicę wydania albumu “Czułe struny” osobiście zaprosić na emisję koncertu oraz opowiedzieć o projekcie i kulisach jego powstawania.

 

– „Czułe struny” to album niezwykle dla mnie ważny, dlatego cieszę się, że jego pierwsze urodziny będziemy świętować w pięknych okolicznościach przyrody, emitując koncert z materiałem z tej płyty. Zapraszam fanów tego albumu, ale również wszystkich, którzy będą mieli ochotę zrelaksować się przy kompozycjach Fryderyka Chopina w aranżacjach symfonicznych wspaniałych twórców. Koncert spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem więc mam nadzieję, że jego emisja na dużym ekranie będzie jeszcze lepszym przeżyciem. Spotkajmy się i zrelaksujmy w czułym nastroju w te ostatnie dni wakacji – mówi Natalia Kukulska.

 

Emisja koncertu „Czułe struny”, którą obejrzą widzowie Koncertowych Bulwarów to wspaniała okazja, aby w pełnej krasie poczuć muzyczną czułość tego projektu. Natalia, występująca w imponującej sali Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, pięknie maluje swoim głosem historie opowiedziane w takt chopinowskich melodii. W tym spektaklu towarzyszą jej wybitni polscy dyrygenci i muzycy (m.in. Adam Sztaba, Krzysztof Herdzin, Nikola Kołodziejczyk, Jan Smoczyński czy Paweł Tomaszewski) oraz znakomita Orkiestra Symfoniczna Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Całość koncertu ze swoimi niecodziennymi aranżacjami klasyków Chopina, spektakularną lokalizacją oraz muzycznym wykonaniem na najwyższym poziomie, daje niezapomniany efekt. Tego nie można przegapić!

 

Na Koncertowych Bulwarach Natalia Kukulska opowie o swoim niezwykłym projekcie w wywiadzie z Gabi Drzewiecką. Widzowie zgromadzeni nad Wisłą będą również mieli szansę zadać wokalistce swoje pytania oraz zdobyć autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia! To będzie wspólne świętowanie rocznicy „Czułych strun”!

 

Dodatkowo publiczności Koncertowych Bulwarów rozdawane będą specjalne upominki: karty rabatowe na koncerty organizowane przez agencję Prestige MJM! Co więcej na widzów czeka dodatkowy konkurs, w którym mogą również wygrać takie wejściówki! Wystarczy, że…  uwolnią swoje artystyczne „ja”! Na Bulwarach powstanie bowiem Strefa Malowania, gdzie każdy chętny będzie mógł namalować swój obraz, a autorzy najlepszych z powstałych dzieł dostaną bilety na koncerty!

 

Wydarzenie odbędzie się 28 sierpnia na Bulwarach Wiślanych w Warszawie w okolicy restauracji Bella Italia. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

 

Organizatorem Koncertowych Bulwarów jest agencja Prestige MJM.