Natalia Kukulska "Czułe Struny" – Niezbędnik koncertowy

18 stycznia 2022

Poniżej prezentujemy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z najbliższymi koncertami Natalii Kukulskiej „Czułe struny”.

 

 

Koncerty odbędą się:


29 stycznia w ICE Kraków Congress Centre o godzinie 19:00. Otwarcie drzwi o 18:00.
 
31 tycznia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu o godzinie 19:00. Otwarcie drzwi o 18:00.
 
godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje management artysty).
 

Parkingi przy halach:

 

ICE Kraków Congress Centre – dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym, który może pomieścić 336 samochodów. Koszt parkingu na czas koncertu to 20 zł. Bilet uruchamiany jest w systemie parkingowym na godzinę przed i do godziny po koncercie. Bilet koncertowy na parkingu można opłacić w każdym momencie nawet zaraz po wjeździe. Pomoże to w przeciwdziałaniu kolejkom do parkometru.

 

Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu – posiada płatny parking podziemny z 650 miejscami zlokalizowany pod pl. Wolności. Na parking wjeżdża się z ul. Krupniczej lub ul. Kazimierza Wielkiego (przez ul. Zamkową), a wyjeżdża się z niego w kierunku ul. Świdnickiej (przez ul. H. Modrzejewskiej) lub w kierunku ul. Kazimierza Wielkiego. Z parkingu można przejść prosto do budynku NFM albo wejść schodami lub wjechać widną na pl. Wolności.

 

Wejście do obiektów
Posiadacze biletów dla osób zaszczepionych będą poproszeni o okazanie Certyfikatu COVID przed wejściem do obiektu.

 

Szatnie
Szatnie są do dyspozycji gości przed każdym wydarzeniem i po jego zakończeniu.
W Krakowie – w foyer po lewej stronie od wejścia, we Wrocławiu we foyer na poziomie -1.

 

Zakup biletów w dniu wydarzenia:

Nie będzie możliwości zakupu biletów stacjonarnie w obiekcie w dniu danego wydarzenia. Wejściówki do ostatniej chwili można będzie kupować przed każdym koncertem na stronie: www.biletserwis.pl.
 
Czego nie można wnosić na wydarzenie?
Na teren imprez nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.
 
Aparaty fotograficzne:
Do obiektów zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektów można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

 

Obostrzenia w zakresie COVID-19
W całych przestrzeniach ICE Kraków oraz NFM Wrocław, w tym także po zajęciu miejsc na widowni, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczki ochronnej. We foyer należy zachować dwumetrowy dystans. Posiadacze biletów dla osób zaszczepionych będą poproszeni o okazanie Certyfikatu COVID przed wejściem do obiektu.