13 lipca 2016

Gigantyczna scena, 300 metrów kwadratowych ekranów, miliony confetti oraz 160 ton stali. To wszystko będzie czekać na uczestników Music Power Explosion, który 15 lipca zjawią się na Stadionie Energa Gdańsk. To będzie z pewnością niezapomniana impreza!

 

Music Power Explosion w Gdańsku będzie miał produkcję i oprawę na największym światowym poziomie. Scena będzie miała 60 metrów szerokości oraz 19 metrów wysokości. W oknie sceny umiejscowiona zostanie wielki ekran diodowy, którego powierzchnię szacuje się na 300 metrów kwadratowych.
– Jest to największa scena jaka powstanie w historii wszystkich koncertów, które zostały zorganizowane na tym stadionie, a warto zaznaczyć, że właśnie tutaj swoje koncerty zagrali: Justin Timberlake, Jennifer Lopez oraz Bon Jovi – tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM,  która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem tego wydarzenia.

 

 

Przy okazji organizacji tego wyjątkowego festiwalu dołożono także wszelkich starań, by odbiór muzyki na żywo był bardzo komfortowy.
– Nagłośnienie podczas Music Power Explosion zostanie ulokowane w sześciu punktach. Znajdzie się ono przy scenie, jak również na płycie boiska, by zapewnić jak najlepszy odbiór koncertów. Takie usytuowanie nagłośnienia gwarantuje znakomite brzmienie występów poszczególnych artystów – twierdzi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

Oprócz efektów audiowizualnych możemy liczyć również na wiele niespodzianek.

– Podczas koncertu Felixa Jaehna zostanie wystrzelone confetti w kolorze magenta czyli w barwach sponsora tytularnego Music Power Explosion, czyli firmy T-Mobile – zdradza Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM. 

 

Ciekawostkę stanowi fakt, że do budowy całej infrastruktury sceny wykorzystano ponad 160 ton stali.

 

Music Power Explosion z udziałem Avicii'ego, Felixa Jaehn’a, Toma Swoona, Modestep DJ-set, Mafia Mike, Widenskiego oraz Warsona odbędzie się 15 lipca na Stadionie Energa Gdańsk. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. 

 

Galeria