29 grudnia 2011

Znakomicie sprzedają się bilety na kwietniowy koncert Michaela Bublé, który zaśpiewa w hali ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu. Najwięcej biletów sprzedanych zostało w Warszawie. Generalnie jednak chętnych do obejrzenia koncertu kanadyjskiego wokalisty nie brakuje w całym kraju. Bilety kupują także fani z zagranicy.

Bilety najlepiej sprzedają się w Warszawie. Mieszkańcy stolicy nabyli już ponad tysiąc wejściówek. Kolejne miejsca pod względem liczby zakupionych biletów zajmują: Gdańsk, Gdynia, Poznań i Rumia. W czołowej dziesiątce miast najbardziej zainteresowanych koncertem Kanadyjczyka znalazły się także: Łódź, Kraków, Sopot, Wrocław oraz Bydgoszcz.

– Od początku sprzedaży bilety rozchodzą się w bardzo szybkim tempie. Informacja o pierwszym w historii koncercie Michaela Bublé w Polsce odbiła się bardzo pozytywnym echem. Wszystko wskazuje na to, że 23 kwietnia hala ERGO ARENA wypełni się po brzegi – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje organizuje koncert Kanadyjczyka.

Warto dodać, że organizatorzy otrzymali także zamówienia na bilety z zagranicy. Dzisiaj wiadomo już, że do hali ERGO ARENA przyjadą między innymi fani Kanadyjczyka z: Wielkiej Brytanii, Finlandii, Białorusi, Węgier oraz Czech.  

Bilety na koncert Michaela Bublé można kupować poprzez stronę www.imprezyprestige.com oraz w sieci salonów EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju.

– Warto pośpieszyć się z decyzją o zakupie biletów. Spóźnialscy mogą bowiem obejść się smakiem  – mówią organizatorzy.  

Przypomnijmy, że występ Michaela Buble otwiera cykl koncertów pod nazwą "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Wkrótce ujawnione zostaną kolejne imprezy wchodzące w jego skład. 

Czołowa 10 miast z najlepszą sprzedażą biletów na koncert Michaela Bublé:

1. Warszawa
2. Gdańsk
3. Gdynia
4. Poznań
5. Rumia
6. Łódź
7. Kraków
8. Sopot
9. Wrocław
10. Bydgoszcz